Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 37 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία στο περίπου, πάντως η συνάντηση έγινε τέλος Ιουλίου - αρχές Αυγούστου.
Δεύτερη συνάντηση με την κοπέλα, την είχα συναντήσει και σαν Rene από το Adult Club.Η κριτική αφορά την δεύτερη συνάντηση αλλά θα μπορούσε να περιγράφει και την πρώτη, δεν θυμάμαι ουσιαστικές διαφορές.
Πρόσωπο normal, χωρίς κάτι άσχημο αλλά και χωρίς κάποιο χαρακτηριστικό ιδιαίτερης ομορφιάς. Ηλικία μου είπε 23 και δεν έχω λόγο να διαφωνήσω. Ύψος γύρω στο 1.70. Η κοπέλα για τα γούστα μου έχει σωματάρα. Αδύνατη, με πολύ όμορφα πόδια, flat κοιλία, βυζί μικρό και στητό (δεν προτείνεται σε βυζολάτρες) και κώλο για φωτογράφιση, τον οποίο δυστυχώς δεν δίνει.
Ήρθε ντυμένη με κοντή φούστα και γόβες, χαμογελαστή και φιλική. Social καλό, στα Αγγλικά.
Στον αγώνα : Γλωσσόφιλα βαθιά, πίπα μέτρια με καλό γλύψιμο της γύρω περιοχής. Ακολουθεί όποια στάση της ζητηθεί, με καλή συμμετοχή. Στα τέσσερα και στο reverse cowgirl όμως είναι απολαυστική.
Συμπερασματικά : Η κοπέλα έχει σωματάρα και προτιμάει GFE ρυθμούς. Κατα την προσωπική μου άποψη εάν ανέβαζε τους ρυθμούς στο πρόγραμμά της θα ήταν πολύ δυνατό το πακέτο, γι' αυτό και ο τίτλος της κριτικής.
Στην βαθμολογία, εάν μπορούσα, θα έβαζα 9 στην εμφάνιση σώματος και στην συμπεριφορά 8.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 05, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
88
Likes:
13.202
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 delipas, chris1955, sithlord και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2016
σταμπαρισμενη εδω κ καιρο...αλλα κριμα που τετοιο κορμι δν δινει κωλαρκι...θα χε γινει στανταρακι!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1