Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και νεος στο σαιτ αποφασισα να γραψω και εγω μια κριτικη για την Αριελ.Οι βαθμολογιες που δινω είναι αυτές που μου αφηνει το συστημα,αν με αφηνε παραπανω στην διαθεση και στην συμπεριφορα θα εβαζα 10 με τονο,το προσωπο της είναι πολύ ομορφο ,την κοβω για λιγο πανω από 45 που λεεει ότι είναι ,ισως 47-48 το κορμι της είναι καλο και κραταει παρα την ηλικια της,τα βυζια μικρα και πεσμενα,συμπεριφορα αψογη με το που μπηκε με αρχισε στα φιλια,μιλησαμε κανα δεκαλεπτο κατοπιν δικης μου πρωτοβουλίας,μετα μπηκε και εκανε ένα γρηγορο ντουζ και ηρθε με την πετσετα και με αρχισε στα φιλια μετα ακα πιπα αργα αργα και πολύ ομορφα ,γλυψιμο αρχιδιων σκετη καυλα,τον εβαζε ολο μεσα ανετα μαστορισα λεμε.Στην συνεχεια περασμα καποτας και αφου πριν καναμε 2-3 λεπτα 69 και ειχε καυλωσει ,εδώ να πω πως η κοπελα χυνει αβερτα και πολλες φορες σε ολες τις στασεις και στο γλυψιμο,την εβαλα ιεραποστολικα μετα από πανω που το ευχαριστηθηκε παρα πολύ και στο τελος εχυσα εχοντας την στα 4.Με λιγα λογια αξιζε με το παραπανω και για αυτό την συναντησα και άλλες φορες διοτι προσωπικα προτιμω μια γυναικα που σε κανει να ευχαριστιεσαι το γαμησι 100% και ας μην είναι με κορμι λαμπαδα η μοντελο, παρα μια που είναι πανεμορφη και στο σεξ απλα το κανει λες και κανει αγγαρεια.Και τις 3-4 φορες που την εχω παρει δεν μετανιωσα καθολου.Αυτα από μενα καθοτι λατρης τον μιλφ και του εντονου γαμησιου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
vagosofarmakotsoutsounos
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
11
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιουλίου, 2015
Τα 80 τι περιλαμβανουν φιλε ....διοτι οι αλλεs κριτικεs λενε 110 ?? τα γλωσσοφιλα ειναι μεσα στο 80 ?? ενω τα 110 ειναι 2η φορα και κατι αλλο για κανε μια επεξηγηση σε παρακαλω .ευχαριστω
21 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απλο πρόγραμμα χωρις κωλο ,εμενα μου εδινε γλωσσοφιλα φιλε...
21 Ιουλίου, 2015
Το γραφείο στην σελίδα του λέει για την συγκεκριμένη 110 ευρώ / ώρα χωρίς ανάλ , μήπως έκανες λάθος στην τιμή που γράφεις?
L
LocoTsoutsouna
22 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το απλο πρόγραμμα λεει 80 ευρω τσεκαρε το φιλεΜατάκι
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4