Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 92519
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παντα μου αρεσαν οι Ρωσιδες, κορμαρες, τελειο δερμα, ξανθα μαλλια και αν πετυχεις και κουκλι στο προσωπο ειναι σαν να επιασες λαχειο!

Η μικρη ειναι ομορφουλα - εμενα μου αρεσει το προσωπο της και το χαμογελο της - εχει κορμαρα αν και αρωμα σε μικρο μπουκαλακι, παντα φαν στα ξανθα μωρακια με ωραια κωλαρακια εμεινα πολυ ευχαριστημενος και απο εμφανιση και απο υπηρεσιες.

Κατι που εκτιμω ιδιαιτερα ειναι οτι συμφωνησε στα 60 για 45 λεπτα χωρις πιεση χρονου η δυσκολια στα παζαρια, κατι που αυτες τις μερες μετραει για μενα. Δεν το κανουν ολες.

Μια σημειωση, βαλτε τη απο πανω να τιμησει το 60αρι και θα πειτε χαλαλι η σημερινη ταλαιπωρια στο ΑΤΜ για το ατιμο το 60αρι!

Θα ηθελα να την ξαναδω και προτεινω σε ολους να ζηταμε μισαωρο η 45 λεπτα στα 50-60 ευρω.

Αν το ζηταμε ολοι, θα γινει!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
alapis
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
132
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Ιουλίου, 2015
Φίλε μου, μήπως μπορείς να μου στείλεις το τηλέφωνό της;
19 Ιουλίου, 2015
τηλεφωνο ?
19 Ιουλίου, 2015
To τηλέφωνο της θα ήθελα...
19 Ιουλίου, 2015
Ήθελα να ξέρω,πόσα άχρηστα μέλη/ναυάγια της ζωής υπάρχουν στο σαίτ...Γαμήσου
Έχουν και απαίτηση για τηλ. κτλ....Μαλακία
20 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άστα να πάνε.Ο crazyivan γράφει το τηλ. πάνω-πάνω στην κριτική του και υπάρχει τύπος που τού ζητάει το νούμερο.
ΕΛΕΟΣ ΡΕΕΕ!!!
20 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Επειδή ο κάθε αργόσχολος κι αποτυχημένος σπαταλά τον πολύτιμο χρόνο του διαβάζοντας όλες τις κριτικές, αντί να κάνει κάτι εποικοδομητικό, νομίζει πως όλοι είναι σαν αυτόν κι έχει το θράσος μάλιστα να πουλά και πνεύμα και να ζητά έλεος. Κανένα έλεος δε σας σώζει μερικούς. Διαβάστε πως γάμησαν οι άλλοι. Εγώ προτιμώ να ξοδεύω λίγο χρόνο, να τσιμπάω τηλέφωνο και να καλώ το μωρό για ραντεβού, ενώ εσείς διαβάζετε πως γάμησε ο άλλος... Ματάκι
06 Οκτωβρίου, 2015
ΑΔΕΡΦΕ ΜΗΠΩς μπορεις να μου στειλεις το τηλεφωνο της?ευχαριστω!!
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7