Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 79684
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
χρονια επισκεπτης του site πρωτη κριτικη καθοτι εχω ψιλοαποσυρθει λογω κρισης αν και παλιος πορνος...δεν περισευουν τα ευρωπουλα πλεον για τρυφερες και απορες κορασιδεςΜεγάλο χαμόγελοστο θεμα τωρα.το μωρακι πολυ καλο.με καλυπτουν οι καλες κριτικες των προηγουμενων.ωραια ματια σωμα δεν κοιτα ρολοι δεν σπαει αρχιδια δεν ζηταει πριν δωρακι.αποδιδει καλυτερα αν εισαι τρυφερος και οχι αγαρμπος και λιγουρηςΈρωταςετσι μου εκμυστηρευτηκε αφου για αρχη ηπιαμε 1 ποτακι σαν γνησιος ποτης εγω.ηπιε και το μωρακι 1 ουισκακι σαν γνησια πολωνεζαΈρωταςστην κουβεντα περι κρισης μου εδωσε να πιασω το τσαντακι της...πολυ βαρη ητανΧμμμ;το ανοιξε και ειχε 80 ευροπουλα σε 2ευρα απο αλλον συναγωνιστη...α ρε πουτανα κριση...ευρω ευρω τα μαζευουμεΝαι!στον αγωνα πολυ καλο υγρο τσιμπουκι με περιποιηση γυρω περιοχης χωρις ιχνος δοντι( αν και λεπτα χειλια το μονο ψιλομειον που ισως εχει).τα βυζια μετριο μεγεθος αλλα τρελλα!!!μεγαλη θηλη με την φθορα τους το νερο τους.καναν αναποδα τιμονια σαν τον τζιγγερ.:εστριβε δεξια και τα βυζια πηγαιναν αριστερα.μεγαλη καβλα η φθορα στα βυζιαΝαι!το τελοιο το στητο ειναι σαν ψευτικο.ο γνησιος ανωμαλος γουσταρει λιγο φθοραΠροσκύνημαπρωτη σταση απο πανω μου με θεα το θεσπεσιο κωλαρακι της.μετα γυρισε να βλεπω βυζια και να τα γλυφω.αφου του εγλυψα το μυρωδατο και σφιχτο μουνακι το καρφωσα ιεραποστολικα γλυφωντας ελαφρως το σηκωμενο πατουσακι τηςΓλώσσα εκει ηρθε το τελος.η απολυτη καβλα.ποτακι τσιγαρακι μπανακι και 2 γυρος μονο πιπα.ειχα κατεβασει πριν 4-5 μπυρες και ημουν σιγουρος δεν θα μπορουσα μαμισι αλλο ειδικα με καποτα καθοτι ειμαι φιλος του ακαπελαΝαι!με χαλαει πολυ το καπελοΧμμμ;υπομονετικο αψογο τσιμπουκι και τελειωμα με μαλακια καθοτι δεν θελει στο στομα σπερμα οπως το λεει και στην αρχη.γενικα αψογη επικοινωνιακη και αξιζει πραγματι τα 80 με το παραπανω.αυτα τα ολιγα συναγωνιστες

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
13 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
337
Πόντοι:
20
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιουνίου, 2015
Τι λεει το ατομο ?
26 Ιουνίου, 2015
Αφού σε χαλάει, γιατί πίνεις?
26 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχουμε και τα ελατωματα μας τα μπυρονια τι να κανουμε
27 Ιουνίου, 2015
Μια χαρά τη βρήκα την κριτική εγώ.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4