Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λαουρα λοιπον γνωστη σε πολλους απο την θητεια της στην γνωστη αλυσιδα,καλυτερα που εφυγε δεν της ταιριαζε και τωρα μπορουμε να την απολαμβανουμε πιο ανετα!!!
Καθοτι γνωριζομασταν δεν χρειαστηκε να σπασουμε τον παγο ηταν ηδη κομματια,αν και ειχα μερικες επιφυλαξεις οτι λογω στουντιο θα ειχε και την φιλοσοφια του απο τον πρωτο γυρο φροντισε να μου δειξει το εντελως αντιθετο!!!
Μπαινει για ντουζακι και ερχεται στο κρεβατι και ξεκιναει μια πιπα χωρις αυριο,με αρκετο σαλιο γλυψιμο στις μπαλες μια δυνατα και γρηγορα μια απαλα και αργα,ξαφνικα μου γυρναει τουρλα και την τελεια κωλαρα αλα jlo και μου βαζει το κορυφαιο μουνακι της στο στομα!!!!!
Μετα τα γλυψιματα στηνετε στα 4 και ξεκιναει το γαμησι δυνατα μεχρι που δεν αντεξα και εχυσα στην καποτα.Η κοπελα το εχει γουσταρει να γαμιεται και σε συνδυασμο με την καβλοπροσωπαρα της το πακετο ειναι σχεδον αψογο.Εννοειται πως ενδιαμεσα γαμισιου-γλυψιματος επεσε και ενα φανταστικο footjob εξαλλου ειναι γνωστη γι αυτο!!!!
Ο δευτερος γυρος ηταν ακομα καλυτερος με εναλλαγες στασεων και περισσοτερη διαρκεια αντεχει το δυνατο γαμησι τινει πιο πολυ σε pse!!!
Σιγουρα ειναι vfm αφου εχεις ενα κοριτσακι 23 χρονων που γαμιεται σαν μια γυναικα 30βάλε.
Το πρακτορειο αψογο συνενοηση με 2 μηνυματα και η κοπελα ακριβως στην ωρα της.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 22, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
g.s.m.arena
Σπουδαίος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
149
Πόντοι:
2.277
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2015
Ποια γνωστη στουντιακια ειναι μυστη μου;
23 Ιουνίου, 2015
Υπονοείς Λάουρα από Κασσάνδρας?
23 Ιουνίου, 2015
Καλά μαλακιες λέει.. Αυτό το γραφείο μόνο ΑΛΒΑΝΕΖΕΣ έχει και η πιο πολλές ειναι φωλες
23 Ιουνίου, 2015
Μαρινα απο Ισμηνης.
17 Ιουλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

την έχω συναντήσει ελληνίδα είναι και μάλιστα πολύ γλυκό κορίτσι !!
31 Ιουλίου, 2015
full photoshop....
11 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κυριε φολα ειστε εσεις και παρακαλω να μιλατε κοσμιοτερα. Το οτι δεν σας στελνουμε κοπελες επειδη δεν θελουν να ερθουν σε εσας λογω βρωμιας δεν σημαινει οτι ειναι αλβανεζεσ και φολες αυτο σημαινει οτι εσεις ειστε βρωμιαρης. Καλη συνεχεια
11 Σεπτεμβρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

γνωριζετε τον κυριο κ τα λετε αυτα?για πειτε,για πειτε...
15 Σεπτεμβρίου, 2015
Η κριτικη αυτη ειναι ψευτικη διότι αναφέρει πως οι φωτογραφίες ειναι αληθινές ''ακριβεστατες''
Αρα συμπεραίνω οτι η τυφλος ειναι και δε βλέπει τη διαφορά, η ψεύτης.

Μας έκαψε με λιγα λογια. 150 ευρω στο κουβα.
Επίσης δε ξερω τι προβλημα εχει το γραφειο με τον σακη 1970 και ποιος εχει δικιο αλλα ετσι και αλοιως ειναι απαράδεκτο που εχει ψευτικες φωτογραφίες στο σαιτ.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9