Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Την ειχα παρει και παλιοτερα πιο ακριβη τιμη αλλα χαλαλι σε σχεση με τωρα .μπενοντας στο δωματιο εκατσε και αναψε τσιγαρο αμεσως μου ζητησε το δωρο τηε λες και θα της ετρωγα τα λεφτα.μου ζητησε να παω για μπανιο πραγμα που της ειπα οτι εκανα .μου λες αν ειναι ξαναπηγενε λες και ημουνα αρωστος αισθανθηκα.αφου βγηκα απο το μπανιο ειχε ηδη βγαλει τα ρουχα της καμια σχεση με τις παλιες φωτογραφιες.πολλα παραπανω κιλα και με κυταριτιδα. χωρις καν τα πρωκατακτικα ξεκινησε αμεσως την πιπα.πολυ μετρια αφου ολη την ωρα εφτυνε κατω προφανως συχαινοταν .μετα απο μονη της στανατησε και γυρισε λες και εγω της ειπα θελω αυτη την σταση.αφου την επερνα απο πισω και ακουγα τις θεατρικες κραυγες της με δυσκολια τον κρατησα ορθιο.τελιωνοντας μεσα σε δεκαπεντε λεπτα πηγε πληθηκε και βγενοντας με ρωτησε αν ηθελα δεθτερη φορα της ειπα ναι και μου ειπε ειναι συν τριαντα συγνωμη εβδομηντα για δεκαπεντε λεπτα της λεω και μου λεει ναι αν θες δευτερη ειναι συν τριαντα.ξενερωσα.τα πιο πεταμενα λεφτα που εχω δωσει σε γυναικα.δεν την πτοτινω σε κανεναν καλυτερα παραπανω λεφτα αλλα να το ευχαρηστηθεις.παλιοτερα ητανε καμια σχεση αλλα φενεται πως παντρεφτηκε και δεν δινει και πολυ σημασια πλεον.τους χαιρετησμους μου σε ολους σας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουν 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουνίου, 2015
η περισοτερη μερεντα που εχω φαει στη ζωη μου!λες κ τα φυλαγε ολα για εμενα!!αλλα κ το περισοτερο ξυλο που εχω ριξει στη ζωη μου!!αλα πραγματικα δεν λεει!!μεχρι 70 το πολυ για φουλ προγραμα με αρκουδες κ φυσικα 2 φορες!
20 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κουλτι ενωεις για καντο πιο ξεκαθαρο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2