Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 4 10
Call-Girls 12876
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ναταλυ ειναι μια συμπαθητικη κοπελα ξανθια πολυ ωραιο τυπακι. Μετα απο ενα τυπικο "γεια σου ειμαι η ναταλυ" με πεταξε στο κρεβατι και αρχισε να μου παιρνει πιπα. Η γκομενα τεινει προς pse απλα επειδη ειναι καινουρια στο χωρο μερικες φορες κομπλαρει/φοβαται. Η συναντηση κινηθηκε στα πλαισια του pse (δεν θα μπορουσε να ητανε αλλιως μιας και ενας εκ των δυο τουλαχιστον παρευρισκομενους ειναι 100% pse) . Αλλαξαμε αρκετες στασεις ...δεχεται σφυροκοπημα χωρις καμια διαμαρτυρια και σφαλιαρες στον κωλο της...Σε γενικες γραμμες καλη συναντηση αν και πιστευω η επομενη θα ειναι ακομα καλυτερη μολις προσαρμοστει λιγο καλυτερα....και η αλικη οταν αρχισε ητανε ενα αθωο κοριτσακι η ετσι φαινοτανε τουλαχιστον και μετα εξελιχτηκε γαμα τα....
οπως και να εχει περι τιμης δεν θα μιλησω...αν αξιζει 80 100 120 η 140....οποιος θελει παει δοκιμαζει και αν δεν του κανει πολυ απλα δεν ξαναπαιρνει...εγω θα ξαναπαρω απλα οχι προσφατα γιατι εχω και αλλες στην ουρα που θελω να παρω...


Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
K
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουνίου, 2015
Στα 120 , πρεπει να ειναι ΑΡΙΣΤΟ ,χωρις κανενα περιθωριο βελτιωσης!!! Συγνωμμη κιολας δηλαδη....
18 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όταν η βαλερια είναι στα 100 ,στα 120 πρεπει να είναι θεα και βαλε. Όχι μαυρο αλλα γκρι !!
18 Ιουνίου, 2015
μας εχετε πρηξει τα παπαρια με τις τιμες...αν δεν εχετε τραβατε στα μπουρδελα....
K
Kapsonis19891989
18 Ιουνίου, 2015
Δώστε της χρόνο να προσαρμοστεί και μπορεί να γίνει η επόμενη Αλικη.
N
nuber1
19 Ιουνίου, 2015
@ Kapsonis δεν σε βλέπω ιδιαίτερα θερμό στη κριτική. Εχω διαβάσει κι άλλες κριτικές σου και μπορώ να κρίνω.
Ένα απλό κορίτσι είναι και ίσως όταν αποκτήσει εμπειρία, να λέει κάτι.
Η σύγκριση με τη Βαλέρια είναι άστοχη. Μην τα ισοπεδώνουμε όλα!!!!
Y
Yianis_JTDM
19 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σε αυτο θα συμφωνησω απολυτα. Οποιος καρμιρης κάνει σχολια για τιμες πρεπει να παιρνει αμεσως απαντηση.
19 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κ. alex71, είσθε πολύ large [ με τα λεφτά των άλλων ... ].
19 Ιουνίου, 2015
Kapsonis Φτυσίματα δέχεται? Γιατι οπως και σε σενα έτσι και σε μενα μου αρεσει το φτύσιμο.
19 Ιουνίου, 2015
Εγώ έχω εμπιστοσύνη στον Καψώνι Ματάκι
19 Ιουνίου, 2015
ε οχι και 120 ρε φιλαράκι για την μέτρια...μάυρο δαγκωτό!!
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2