Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Call-Girls 21762
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την Εκατερινα την συστησε ενας φιλος (νασαι καλα Αλεκο)και επαληθευτηκε πλήρως. Η Εκατερινα είναι ομορφη στο προσωπο , κορμακι πολύ θηλυκο , βυζακι λιγο πλαδαρο αλλα με ρογα ελια !. Μαλιστα η μια ρογα γινεται τουμπανο ενώ η άλλη αργει πολύ. Πεντακαθαρη (μολις μπηκε, την χουφτωσα αλλα μου εκανε νοημα να φρεσκαριστεί παρ' ολο που μοσχομυριζε) και ακρως ερωτικη. Το φιλι της ρουφηχτο ( θυμηθηκα την Ατζελινη την ψηλη) σε σημειο να σε πνιξει με την γλωσσα της. Το νινακι της αφρατο και πολυσυλλεκτικο όπως ειπε και ο Γιαννης παρακατω. Η συνεννοηση πιο πολύ ελληνικα παρα άλλη γλωσσα. Αλλωστε τι να κουβεντιάσεις όταν με τα ματια καταλαβε τι ηθελα. Αφεθηκε στα γλυψιματα μου από πανω μεχρι κατω και μολις ζεσταθηκε κι αυτή μου φορεσε το λαστιχο καικαθησε πανω μου για δυνατο πηδημα. Η κυρια γουσταρει και σε λιγο μ εσφιγγε με τα μπούτια .3-4 στασεις και ο 1ος γυρος τελειωσε , ντουσακι και αμεσως μια πιπα ρουμανικης σχολης. (Αλλωστε η Μολδαβια διπλα ειναι χαχαχα). Μολις ξαναφτιαχτηκα της εκανα νοημα να μπρουμουτισει. Παιδια ουτε λιπαντικο ουτε τιποτε. Εβαλε λιγο σαλιο και αυτό ηταν. Η αισθηση ενός σφιχτου κολου στο επακρον. Γουσταρει το αναλ γιατι σε λιγο μουρμουραγε και αναστεναζε. Ετσι ελαβε τελος η συνεδρια κι αφου μου ξαναρουφηκε τα χειλη εφυγε γελαστη. Θα την ξαναπαρω 1.5 ωρα να την χορτασω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 02, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
erikos_E
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.927
Πόντοι:
2.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2015
Μην ζητατε τηλ. Από μαμβα μηνυμα με τηλεφωνο και η τηλεφωνητρια της που ξερει ελληνικα κανονιζει ραντεβού. Σε τηλεφωνο αγνωστο δεν απανταει
13 Ιουνίου, 2015
Ωραιος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΚαπέλοΚαπέλο Αντε να περνουμε και εμεις σειρα!!!!! Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
Z
z4
13 Ιουνίου, 2015
ωραίος, βαδίζεις στα χνάρια μου Καπέλο
14 Ιουνίου, 2015
Παρακαλω τηλεφωνο της pm, Ευχαριστώ!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4