Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 112 10
Call-Girls 281052
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλοσχηματισμένος ο κώλος, και σφριγηλός. Και η τρυπίδα, αν και δουλεμένη, σχετικά σφιχτή. Χαίρομαι το γαμήσι. Ιδιαίτερα που, στα 4 όπως την έχω (στυλ Μπουμπούκου), δεν χρειάζεται να βλέπω αυτό το άθλιο, τεράστιο τατουάζ με το οποίο έχει περιχαρακώσει το ξυρισμένο μουνί της η Έλενα (ή Μπέιμπ, ή Ναγιόμι, ή Μπιμπί -ή όπως στην ευχή αυτοαποκαλείται τώρα). Οπότε κοπανάω κάργα. Και χύνω θριαμβικά, με αληθινές κραυγές (οι δικές μου). Όλα καλά, έτσι;

Όχι. Διότι στην αποτράβηξη αποκαλύπτεται ότι η καπότα έχει σπάσει. Ενώ το σώμα του πέους μου παραμένει ακόμη σκλαβωμένο στην λατεξένια φυλακή, η βάλανος έχει απελευθερωθεί και χαίρεται ανεμπόδιστα τον τσιγαροκαπνισμένο αέρα του δωματίου. Στο θέαμα, η τύπισσα γίνεται υστερική. «Πωωωωω!!! Τι έπαθα!!!» ουρλιάζει καθώς ξεχύνεται προς στο μπάνιο σαν τον Κεντέρη όταν τον κυνηγούσαν οι μαύροι. Ακούω το νερό να τρέχει μανιασμένα, μετά η Έλενα επανεμφανίζεται αλαφιασμένη, αρπάζει από το (υπερμεγέθες) σακ-βουαγιάζ της ένα μπουκαλάκι, περιλούζει με το περιεχόμενο τις παλάμες της, αλοίφει την έδρα της λυσσαλέα, την ξαναλοίφει και ματα-ξανατρέχει στο μπάνιο ματα-ξεφωνίζοντας: «Τι έπαθααααα!!!» Κι εγώ, αγνοημένος θεατής της φάσης, αναλογίζομαι το παράλογο: «Μα καλά, δεν θα ‘πρεπε να είμαι εγώ αυτός που ανησυχεί;…»

Τρελλοκομείο. Αλλά αυτή είναι η Έλενα. Ακραία ως χαρακτήρας. Γλυκειά έως και ντροπαλή να μιλήσει όταν σε πρωτοσυναντάει, καραπουτανόστομα έτσι και συγκρουστείτε. Την πάω όμως. Αν μη τι άλλο, είναι ορίτζιναλ.

Και καλή στις υπηρεσίες της. Το μόνο πρόβλημα μου με την (ακάποτη εννοείται) πίπα της είναι ότι δεν μου καταπίνει όλο τον πούτσο. Καλό και το γλύψιμο της, αν και το εάν η γλώσσα της θα φτάσει ως τον πρωκτό σου είναι θέμα διάθεσης της ημέρας. Τα σπερματοζωάρια τα δέχεται στο στόμα άμα γουστάρεις. Στο γαμήσι, σηκώνει και Καμασουτρικές στάσεις και έχει χρονική αντοχή. Σηκώνει και παράλληλες δακτυλοσκοπήσεις, βυζοτραβήγματα και μπατσάκια. Καλό πακέτο.

Στα άλλα; Στον κοινωνικό χρόνο, δεν το παρακάνει. Είναι μανιακή με την καθαριότητα (βλ. ανωτέρω…). Έρχεται στην ώρα της. Καλό κορμί, σφιχτό για την ηλικία της (πρέπει να ‘ναι γύρω στα 35). Μόνο το πρόσωπο της την αποκαλύπτει. Στον δρόμο δεν θα τραβήξει παθιασμένα βλέμματα ζήλειας από άλλες γυναίκες: κοντά στο 1.60 και κάτι, με ιδιαίτερο χαρακτηριστικό το δυσανάλογα μεγάλος στήθος (για μένα κακώς το φούσκωσε, από την άλλη τι να κάνουν οι κοπέλες… οι πλείστοι από εμάς είμαστε τιτανομαστολάγνοι).

Να ‘σαι καλά κορίτσι μου και πού ‘σαι… άμα θες ψυχική ηρεμία, άλλαξε επάγγελμα ή αγόραζε προφυλακτικά καλής ποιότητας Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 masonry, fouxter

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Ιουνίου, 2015
Από την κριτική σου φαίνεται ότι εσύ έχεις πρόβλημα και μάλιστα αθεράπευτο, δεν πας σε ψυχίατρο να βρεις λύση στο πρόβλημα σου ? ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
13 Ιουνίου, 2015
Πάρε Trojan. Είναι τα καλύτερα.
13 Ιουνίου, 2015
Ε,ρε,μαχη που εχει να γινει!!!!
13 Ιουνίου, 2015
Εξαιρετικα, κυριε!
13 Ιουνίου, 2015
Θα μπορούσα να γράψω πολλά αλλά μόλις γύρισα από παραλία και βαριέμαι..οπότε ακριβώς ότι είπε ο company of heroes απλά μη το καθυστερήσεις και
πολύ...Καλό θα ήταν να πας κατευθείαν τη Δευτέρα...
14 Ιουνίου, 2015
@company of heroes tho & sadragino: Λέτε, τύποι; Γνώστες φαίνεστε, για να μη ψάχνομαι δώστε το τηλέφωνο του δικού σας ψυχίατρου...
30 Αυγούστου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστός ο παίκτης. Από πλευράς υγείας το θέμα είναι ότι για εσένα τρείς λαλούν και δύο χορεύουν. Μου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι κανένας δεν σχολίασε το ότι σας χρέωσε 50% περισσότερο απο τους υπόλοιπους. Μάλλον στο χρέωσε επειδή έσπασε το προφυλακτικό και θα πάρει περισσότερο χρόνο στον ψυχίατρο να την ηρεμήσει.
30 Αυγούστου, 2016
Το παρακάτω σχόλιο της κριτικής σου : "Στον δρόμο δεν θα τραβήξει παθιασμένα βλέμματα ζήλειας από άλλες γυναίκες: κοντά στο 1.60 και κάτι, με ιδιαίτερο χαρακτηριστικό το δυσανάλογα μεγάλος στήθος" το διάβασε ? Εχεις να ακούσεις βοθρογαλλικά ολκής.
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8