Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Call-Girls 8899
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ετσι..για να μαθαινουμε!
Τελικα τα 80αρια που εχω δωσει σε αλλες κοπελες πιασανε τοπο σε σχεση με τα 120 που ζητανε ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ.Η συναντη ξεκινησε στραβα οταν δε μπορουσε να ανοιξει την εξωπορτα της πολυκατοικιας και αναγκαστηκα να κατεβω εγω κατω να της πω να σπρωξει λιγο...και μου εβαλε και χερι το ορνιο..στη γλωσσα της παντα.(αγγλοβλαχικα). Η κοπελα ειναι μικρη με ωραιο σωμα και προσωπο οχι και τοσο(με ξενερωσε το σχημα). Σε εμενα ηρθε μεσα στη ξινιλα και δε περασα καθολου καλα. Απο τη μια η πλατη της που τη πονουσε απο ηλιοκαψιμο και απο την αλλη ενα τραυμα που ειχα στο πεος μου απο προηγουμενη συνευρεση και δεν ηθελε να το βαλει στο στομα της..τελικα το εβαλε αφου μου εβγαλε τη ψυχη και μου γεμισε το καναπε σαλια. Καλα να παθω..προσεχτε συναγωνιστες ,αν τη παρετε μη την αφησετε να παρει ανασα. Εγω τη πηρα λαμβανοντας υποψη τις δυο προηγουμενες κριτικες οι οποιες ειναι ακριβεις αλλα δε προειδοποιουν οπως κανω εγω τωρα. Τι να πω ..η μερα εφταιγε ; Δε νομιζω . Κλεινω οπως αρχισα . ΑΝΤΙΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟΣ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 01, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2015
ρε παικτη,ειχες τραυμα στο εργαλειο κ φωναξες κοπελα για ραντεβου?εννοειται κ ησουν λαθος
02 Ιουνίου, 2015
όντως μάστορα... στ'αρχίδια σου οι κανόνες...
εγώ θα μαυρίσω την κοπέλα γιατί έπρεπε ναχει φύγει...
02 Ιουνίου, 2015
τα ιδια και χειροτερα επαθα και γω πριν κανα τριμηνο περιπου,ξεροβηχε συνεχεια για να μου δειξει οτι ειναι κρυωμενη και δε φιλαει στο στομα,εκανε τα παντα για να αποφυγει το σεξ και γενικα ειχε τη πιο ξυνη συμπεριφορα και απο τη χειροτερη τανα του μεταξιου..τη πατησα σα πρωταρης που ψαρωσα με την ομορφια της.Μαυρο και απο μενα και κριμα για το γραφειο που οι περισσοτερες επιλογες του ειναι πολυ καλες.
02 Ιουνίου, 2015
οντως φιλε εισαι φαουλ.
δλδ εσυ θα την εγλυφες αν ειχε τπτ περιεργο στο μουνι της;
ανθρωποι ειναι δεν ειναι ρομποτ.
(Updated: 02 Ιουνίου, 2015) 02 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα πάθατε spiderdom αλλά κριτικούλα δεν βάλατε να προφυλάξουμε και κανέναν άλλον εεε? Το ίδιο φαουλ με τον ΤΑΧΥΔΡΟΜΟ κι εσείς.
02 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω... Φαουλ ο ΤΑΧΥΔΡΟΜΟΣ και μεγαλύτερο Φαουλ η κοπέλαΚαπέλο
02 Ιουνίου, 2015
Με τραύμα στο πέος πήρες βίζιτα, ηλίθιος και επικίνδυνος μαζί Μαλακία
02 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συναγωνιστες κυριος ημουν και της φερθηκα αψογα ..η κοπελα την εχει δει αλλιως ..τυπου να βγαλω χρηματα αβιαστα. Αυτο φανηκε απο το χαμογελο της στο τελος( ολοι καταλαβαινουμε τι εννοω). Το τραυμα ηταν αμελητεο και η συμπεριφορα της απαραδεκτη. Να βοηθησω θελω και οχι να μαυρισω. Πραγματι νοιωθω ηληθιος..αφου τη πατησα!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8