Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 42 10
Call-Girls 113173
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
την κριτικη τη γραφω,οχι για να προσθεσω κατι καινουριο αλλα επειδη την ειδα στην γ σεπτεμβριου προχθες να πηγαινει σε ραντεβου και με καβλωσε πολυ πρωινιατικα,οποτε της τη χρωστουσαΧαμόγελο.τα χαρακτηριστικα της τα εχουν πει οι συναδελφοι.πιο ομορφη απο τις φωτογραφιες που εχει στις αγγελιες της και κοντοπουτανη.στα του σεξ κανει καλη πιπα χωρις χερι με περιποιηση στην ευρυτερη περιοχη.στον αγωνα,αντεχει χωρις καμια απολυτως διαμαρτυρια το εντονο σφυροκοπημα και νομιζω πως της αρεσει κιολας.στα + της το οτι ειναι πεντακαθαρη και πολυ ευκολη στο να συνεννοηθεις μαζι της στο κλεισιμο του ραντεβου.γενικα λοιπον αξιζει να την επισκεφθειτε,δε θα κλαψετε τα χρηματα σας.αν γνωριζει καποιος,στην περιοχη του μεταξιου καποιο ξενοδοχειο με μικροτερο κοστος απο 25 ευρω που πληρωσα στο πριβε που μου προτεινε η ιδια,θα χαρω να μου το πει για να την ξαναεπισκεφθω συντομαΓλώσσα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
dleivas
Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
449
Πόντοι:
36
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Gingos

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Ιουνίου, 2015
Αντε να βρεις 20 ευρω το ξενοδοχειο....
Στο ταληρο κολλησες μωρε αδελφακι μου?
Πολύ ματζιρης φαινεσαι!!!!!
01 Ιουνίου, 2015
Στο Bill απέναντι από το prive με 22 ευρώ και κερασμένα ότι πάρεις από το μπαρ!!!
02 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

στο vfm μετρα κι αυτο ρε φιλος.αν δλδ παιρνει 40 ευρω αλλα θελει να γαμηθει στο χιλτον,ειναι vfm ?
04 Ιουνίου, 2015
Γιατί δεν της πρότεινες κανένα παγκάκι??? Εκεί να δεις τότε VFM!!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4