Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πρώτη φορά με την Γκαμπριέλα και ολα πήγαν καλά. Είναι αδιαμφησβητητα μια όμορφη και εντυπωσιακή γυναίκα. Συνενόηση με SMS (αρκετά SMS!) και με καθυστέρηση (ενημέρωσε) μισής και πλέον ώρας, χτύπησε την πόρτα. Περπάτημα με στυλάκι που δε με χάλασε, φόραγε ενα πολύ κοντό καλοκαιρινό φορεματάκι και ψηλά πέδιλα. Το βγάζει και μένει με το σούπερ σέξι μαύρο thong και τα πεδιλα. Επικοινωνία μόνο στα αγγλικά τα οποία τα μιλά αρκετά καλά και αρκετά γρήγορα. Σόσιαλ αρκετό και για διάφορα θέματα. Με νάζι οταν έπρεπε και δυναμική πάλι όταν επρεπε, ο χρόνος κύλησε όμορφα με 2 καταθέσεις. Δεν είχε θέμα με τον χρόνο. Επίσης το πιο πιθανό είναι να την γυρίσεις σπίτι της μετά (ευτυχώς το απέφυγα) και να πληρώσεις τα ποτά της (επίσης το απέφυγα!). Ντάξ, η κοπέλα είναι γυναικάρα όπως και να το κάνεις και στα του σεξ είναι απο δυναμική έως και ωμή πράγμα που δε με χάλασε. Γενικά δεν είμαι τύπος που με τέτοιες κοπέλες θέλω να μιλάω γλυκά, να τις κάνω να "τελειώνουν" (όποτε το διαβάζω αυτό σε κριτικές, κλαίω γιατί είναι σα να πιστεύεις οτι θα κάνεις ενα ζαχαροπλάστη να ποθήσει τα γλυκά σου!), να φιλιόμαστε με τις ώρες και να κάνουμε αγκαλίτσες. Οπότε δεν έπαιξε ούτε γλωσσόφιλο, ούτε γλυφωμούνι, ούτε gfe. Θα την ξανατιμήσω λογικά κάποια στιγμή μιας και δεν κλαις με τίποτα τα λεφτά σου. Α, η τιμή είναι λόγω "προσφοράς" ολίγων ημερών που είχε ανακοινώσει μέσω φουμπού. Α, και μη πιάσετε πολλές πάρλες! Το νου σας! Τους συναδελφικούς μου χαιρετισμούς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 10, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
takoalatipota
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Μαΐου, 2015
Καλησπέρα ...

Πως μπορούμε να βρούμε το τηλέφωνο της Γκαμπριέλας?

Ευχαριστω...
26 Μαΐου, 2015
Αδερφε μπορεις να μου στειλεις το fb της?
(Updated: 27 Μαΐου, 2015) 27 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι φιλαράκο. 6947103909.
27 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Gabriela Karras
19 Ιουνίου, 2015
Συγνωμη συναδελφε αλλα επειδη ημουν πελατης χρονια αυτην την στιγμη δεν εχει καμια σχεση και για αυτο εριξε και την τιμη τοσο χαμηλα εχει παρε αρκετα κιλα και μετα τον γαμο της ειναι αρκετα ξενερωτη και θελει ξεπετα προσωπικη μου αποψη μακρυα και αγαπημενοι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5