Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νέα καταδρομική, αυτή την φορά με την εν λόγω κοπέλα.

Ας αρχίσω με την εμφάνιση:
Είναι και φαίνεται πολύ μικρή σε ηλικία. 21 χρονών μου είπε. Παρόλα αυτά είναι ψηλή (~1.78) και με πιασίματα. Έχει λίγα παραπάνω κιλά στην κοιλιά αλλά δεν είναι αντιαισθητικά. Στο πρόσωπο είναι μια γλυκιά κοπέλα της διπλανής πόρτας. Καστανά μαλλιά και καστανά μάτια.
Χαμογελάει πολύ και πρέπει να έχει λίγο τρακ, στο οποίο και λόγω επαγγέλματος είμαι ειδικός στο να διώχνω γρήγορα.
Γεμάτο κωλαράκι, ξυρισμένο και δουλεμένο μουνάκι και 2-2.5 βυζί.

Συμπεριφορά:
Όπως προανέφερα η κοπέλα έχει λίγο τρακ, αλλά νομίζω εύκολα κάποιος μπορεί να την κάνει να το ξεπεράσει. Είναι χαμογελαστή και πραγματικά θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά.

Στα του αγώνα:
Δυνατή πίπα με deepthroat, φτυσίματα και γλύψιμο γύρω περιοχών. Της αρέσει ο πούτσος και το δείχνει. την πρώτη φορά της τα έδωσα στο στόμα όπου χωρίς να βιαστεί καθόλου πήγε τουαλέτα να πλύνει το στόμα της.
Χωρίς να χρονοτριβεί καθόλου τον ξαναπήρε στο στόμα της μετά το μπανάκι μας για την 2η φορά. Την έγλυφα για πολύ ώρα όπου έδειξε να το απολαμβάνει δεόντως και ακολούθησε ένα πολύ δυνατό σφυροκόπημα σε 2-3 στάσεις....ιδρώσαμε, λαχανιάσαμε και της τον ξανα-έδωσα στο στόμα για να ξεκουραστώ. Μετά από λίγο την ξαναρχίσαμε όπου και κατέθεσα.

Γενικά έκανε ότι της ζητούσα, συμμετείχε και μιλούσε βρώμικα. Πρωτοβουλίες δεν πολυπήρε αλλά πιστεύω θα βελτιωθεί. Όταν την έβαλα από πάνω ήταν λίγο ατσούμπαλη αλλά ακούραστη παρόλα αυτά.

Εγώ θα την ξαναπάρω σίγουρα αν και η τιμή δεν είναι ιδανική.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 19, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
enterpreneur
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2015
Καινούργιο αστέρι προβλέπετε η μικρή και καινούργια,άντε να ξεφύγουμε από τα ίδια και τα ίδιαΈρωτας
N
nuber1
19 Μαΐου, 2015
Εθνικότητα ;
20 Μαΐου, 2015
καλησπέρα, μπορείς να μου δώσεις τηλέφωνο ή στοιχεία επικοινωνίας;
ευχαριστώ.
20 Μαΐου, 2015
Αδελφε τηλεφωνάκι?
22 Μαΐου, 2015
Το μωρο φαινεται πολυ καλο!!!!!!!!! Ναι!Ναι! Ιδιως το βυζακι θα ελεγα!!!!!!!!! Προσκύνημα Τωρα αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν οντως απο την μεση και κατω ειναι χοντρουλα οπως φαινεται στις φωτο? Χμμμ;
Z
z4
22 Μαΐου, 2015
συντροφε τηλέφωνο που βρίσκουμε.
22 Μαΐου, 2015
Λοιπον θα συμφωνησω με οσα ανφερονται στην κριτικη τοσο ως προς την εμφανιση οσο και ως προς τις υπηρεσιες μιας και το συναντησα και εγω. Αν και δεν καταλαβα να εχει τρακ, ειναι ενδιαφερον νεανικο Ελληνιδακι, πολυ απλη και χυμα χαρακτηρας, πολυ καυλωτικα ακφραστικα ματια ειδικα οταν τον γλυφει, φαινεται να τηε αρεσει και να το απολαμβανει, δεν εχει ιδιαιτερη τεχνικη αλλα γαμιεται ομορφα και φυσικα. Κατι που δεν αναφερθηκε στην κριτικη, φιλαει ομορφα και με παθος, και της αρεσει πολυ να την γλυφεις.
23 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γραψε κριτικη ρε Κυκλωπα. Το κοριτσι θελει υποστηριξη
23 Μαΐου, 2015
τηλέφωνο ή στοιχεία επικοινωνίας;
ευχαριστώ.
06 Ιουνίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το αφηνω σε σενα που γραφεις καλες κριτικες.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2