Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 16 10
Call-Girls 41459
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
H Μπετούλα είναι μια skinny κοπέλα, πολύ πιο αδύνατη από ότι δείχνουν οι φωτογραφίες. Έχει κοντό/αγορέ ξανθό μαλλί και μέτριο πρόσωπο. Από ηλικία είναι λίγο δύσκολο να πεις αλλά θα την έκανα 30-35.

Είναι χαμογελαστή και απολύτως συνεννοήσιμη. Αν και δείχνει χαδιάρα εμένα μου έβγαλε πολύ PSE φάση.
Ξεκινήσαμε με πίπα, όπου μόνη της ξεκίνησε το gagging με πολύ σάλιο. Την έβαλα καθιστή κάτω και εγώ όρθιος, την έπιασα από το μαλλί και την έκανα να δακρύσει κανονικά. Το σκηνικό τελείωσε με ένα μεγαλοπρεπές χύσιμο στο πρόσωπο το οποίο απόλαυσε δεόντως και δεν βιάστηκε καθόλου να σηκωθεί.

Πολύ σύντομα τον ξαναπήρε στο στόμα της και όταν διαπιστώσαμε ότι είναι επαρκώς ντούρο, πήρε σειρά το κωλαράκι. Η τρυπούλα δεν είναι πηγάδι αλλά είναι αρκετά δουλεμένη. Με εμένα δεν έβαλε κρέμες κτλ, απλά έπαιξα εγώ μαζί της και το σαλιώσαμε αρκετά.
Ξεκίνησε ένα καλό σφυροκόπημα με καλά βογγητά από μέρους της και η κατάθεση ξαναέγινε στο προσωπάκι της.

Γενικά θα την πρότεινα αν δίνετε λιγότερη σημασία σε εμφάνιση και περισσότερη σε PSE καταστάσεις. Για deepthroat, anal και CIF είναι πολύ καλή. Όχι ότι είναι άσχημη η κοπέλα, αλλά με 100 παίρνεις και πολύ πιο όμορφες που όμως δεν φτάνουν σε τέτοια PSE επίπεδα.
Εγώ προσωπικά θα την ξαναδοκιμάσω όταν είμαι σε τέτοιο mood πάλι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 31, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
enterpreneur
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
345
Πόντοι:
1.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 STAVROS6969, Ηρακλης Πατερας

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού