Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 74 10
Call-Girls 158703
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κατέβηκα Αθήνα με πολλές προσδοκίες και 8 κορίτσια γραμμένα στο μπλοκάκι μου (με πρωτη την Ιζαμπέλα) αλλά τα πράγματα δεν πήγαν καθόλου καλά. Την Ιζαμπέλα τη βρήκα εύκολα όμως οι υπόλοιπες 7 είτε δεν απαντούσαν είτε είχαν ρεπό (Σάβαβτο!!) είτε το είχαν κλειστό. Και η κακή μέρα από το πρωι φαίνεται αφού η συνάντσησή μου με την Ιζαμπέλα (και παρά τους διθυράμβους που διάβασα εδώ) δεν ήταν ικανοποιητική για μένα. Πρόκειται σαφώς περι γυναικάρας που σίγουρα θα γυρίσεις να κοιτάξεις στο δρόμο. Άψογο σώμα και πρόσωπο σπασμένο μεν, όμορφο δε. Η συνεννόηση υπήρξε επίσης εύκολη και άνετη. Όμως στα υπόλοιπο service υπήρξε μέτρια και θάλεγα διεκπαιρεωτική. Μόλις μπήκε με φίλησε με γλώσσα όμως στην ουσία δε φίλησε αλλά απλώς έχωσε τη γλωσσάρα της μέσα στο στόμα μου. Σημειωτέον ότι παρά το ότι μασούσε τσίχλα, η γλώσσα της είχε γεύση τσιγαρίλας!! Ξεντύθηκε και άρχισε το στοματικό στο οποίο και ήταν πολύ καλή. Αφού κατέθεσα, αρχίσαμε ψιλοκουβεντούλα. Σε κανένα 10λεπτο άρχισε πάλι το γλέιψιμο και στήθηκε στα 4. Όμως δε τελείωσα αφού πάνω στον αγώνα κάτι την ενόχλησε στο προφυλακτικό και με χάλασε. Αντί όμως να περιμένει νέο γύρο, βρακώθηκε κι εφυγε στα 35 λεπτά. Δεν της είπα τίποτα αφού και να έμενε ήδη είχα σπαστεί. Μου ξανάχωσε τη γλωσσάρα της στο στόμα και αφού έκανε promotion τις κοπέλες του γραφείου της, έφυγε. Γενικά πιστεύω ότι ναι μεν ειναι η γυναικάρα που θέλεις να πηδήξεις αλλά μαλλον διεκπαιρεωτική και φαίνεται να περνά από την κατηγορία των call girls στην κατηγορία των τσατσάδων. Μία φορά αρκεί για να μην πω ότι είναι πολύ για τα 110 ευρώ που ζητάει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 08, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2015
Πάντως οι νέες φώτο τα σπάνε, τούμπανο ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
17 Μαΐου, 2015
Για άγρια ξεσκίσματα λέμε Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
18 Μαΐου, 2015
καλη 50αρα αλλα εμενα κατι με χαλασε δεν ξερω τι ? χημεια !!
18 Μαΐου, 2015
Ακριβώς 40 ετών είναι
18 Μαΐου, 2015
Μονο ανασκελα και μονο απο κωλοΝαι!Ναι!
18 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σιγά ρε μεγάλε σου θίξανε τη μπουμπού...
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6