Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ούτε κριτικές,ούτε σχόλια,ούτε πληροφορίες..δε μπορεί,λέω,καλή περίπτωση θά 'ναι!!
Τηλεφωνάκι στον Κώστα,για μία ακόμη φορά άριστη συνεννόηση κ άφιξη της κοπέλας με ελαφρά καθυστέρηση,για την οποία είχα ενημερωθεί εγκαίρως!!
Η Αθηνά είναι μία 27χρονη Ελληνίδα μετρίου ύψους,περίπου 1,65cm,με αδύνατο κ γυμνασμένο κορμί,μιας κ είναι λάτρης του γυμναστηρίου κ της υγιεινής ζωής..
Το προσωπακι της είναι γλυκό κ συμπαθητικό με τις φακιδούλες κ τις γωνίες του.
Το κορμί της μαυρισμένο,latin θα έλεγα κ το κοσμούν καλαίσθητα tattoos(για μένα άκρως καυλωτικά)..
Δαχτυλάκια άψογα κ περιποιημένα για τους λάτρεις!!
Πολύ ευχάριστη στην επικοινωνία,συνέχεια χαμογελαστή κ μου έδινε την εντύπωση οτι γνωριζόμαστε απο παλιά!!
Στα του σεξ τώρα..η πίπα της κοπέλας είναι αριστούργημα!!Παιχνίδια με τη γλώσσα στο κεφάλι,γενική μπεριποίηση της περιοχής κ DT το οποίο κ κατέχει!!!
Το μουνάκι της πανέμορφο,χωρίς να κρέμονται μουνόχειλα κ το έγλειφα και δεν το χόρταινα!!
2 στάσεις στον πρώτο γύρο κ τελείωμα στο στόμα κ το προσωπάκι της..
Πολύ καλό σόσιαλ στο ημίχρονο,μπορείς να μιλήσεις άνετα μαζί της καθώς είναι ιδιαίτερα φιλική κ κοινωνική!!
Ο 2ος γύρος είχε πρωκτικό.Η κωλάρα της ήταν απλά ποίημα..Απίστευτη αίσθηση στη στενή της τρυπούλα.Δε δυσανασχέτησε σε καμία περίπτωση παρά τον έντονο ρυθμό που έδινα!!Τελείωμα πάλι στο πρόσωπο κ τέλος του αγώνα!!

Συνολικά η Αθηνά είναι ένα εξαιρετικό κορίτσι που κάνει ότι ζητήσεις για να σε ευχαριστήσει κ να περάσεις ευχάριστα!!
Πολύ σημαντικό για μένα οτι είναι Ελληνίδα κ πεντακάθαρη!!
Δε μπορώ να βρω κάποιο αρνητικό απο τη συνάντηση..
Το γραφείο κ ο Κώστας απλά respect!!

Υγ. Να ευχαριστήσω το φίλο YannisKapsonis για τις πολύτιμες κ ακριβείς πληροφορίες που μου προσέφερε!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.322
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Μαΐου, 2015
Οπως το ειπες στην πρωτη παραγραφο...Ουτε σχολια ουτε κριτικες ουτε πληροφοριες δεν μπορει καλο θα ειναι!!!Ετσι ακριβως ειναι τελικαΓερο-μύστης
16 Μαΐου, 2015
όπως πάντα πολύ εμπεριστατωμένη κριτική φίλε, χωρίς περιττά λόγια. Πολύ ευχάριστο ακούγεται το μωρό!
16 Μαΐου, 2015
Πολύ καλή κριτική χωρίς φανφάρες!!
2 πράσινα για 1 ώρα με φουλ πρόγραμμα..?? Χμμμ; Βγήκαμε από την κρίση και δεν τ' έμαθα..?!
Απ΄ότι ξέρω το συγκεκριμένο μαγαζί φέρνει κατά κόρον κορασίδες εκ Ρουμανίας, πως και αυτή η αλλαγή..?!
Συμπερασματικά ο καθένας είναι ελεύθερος να διαθέτει τα ευρά του όπου και όπως θέλει, αλλά μην τους κακομαθαίνουμε..!! για το κοινό καλό όλων μας.. Καλά Κατσικογάμης
18 Μαΐου, 2015
Αν έχεις την καλοσύνη, δώσε λίγο παραπάνω feedback γιατί να αξίζει τα 200€/ώρα σε σύγκριση πχ με την Valeria Ind που παίρνει 100και κάνει αποδεδειγμένα top πρόγραμμα ?
18 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H Valeria Ind δεν κάνει μόνο Top πρόγραμμα. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟ. Παίζει μόνη της 2 κατηγορίες πιο πάνω από κάθε άλλο cg.
19 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

1. Τα 200 είναι με πρωκτικό,150 χωρίς.Η Βαλ δεν κάνει πρωκτικό.
2. Δε μπορώ να κάνω σύγκριση με μία κοπέλα με την οποία δεν έχω βρεθεί.
3. Το γούστο είναι υποκειμενικό.Εγώ απο τη στιγμή που διάβασα στις κριτικές οτι κάνει 10 ραντεβού τη μέρα κ οτι στα ραντεβού μπορεί να την πιάσουν τα ψυχολογικά της,ήξερα οτι δε θέλω να βρεθώ μαζί της,όσο ΤΟΠ πρόγραμμα κ να κάνει..Είμαι κ φανατικός αντικαπνιστής!!

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6