Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 4 10
Call-Girls 8898
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση με Νάνσυ όπως το είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου, εξ ου και ο τίτλος. Η κοπέλλα στην ώρα της και η συνενόηση με πρακτορείο πολύ καλή με 1 τηλ και 1 μυν. πρόκειται για Ρωσοπιπίνα γύρω στα 22 με ωραίο σλάβικο προσωπάκι, πολύ όμορφο κορμάκι σε μοντελέ έκδοση, πανέμορφο βυζάκι και κωλαράκι ποίημα. Το νινακι του στα γούστα μου γλόμπος με μικρά χειλάκια. Τα μπουτακια του άγαλμα.
Ειλθε λοιπόν λιγάκι μαγκωμένο τουλάχιστον στην αρχή. Προσπάθησα να το χαλαρώσω πολύ χωρίς να πετύχω καλό αποτέλεσμα. Το μόνο που αποσπούσα ήταν το μάλλον μηχανικό γέλιο της Το κοριτσάκι είναι μονο για χαδάκια και γλύψιμο. Ορμησα αμέσως μολις βγηκε απο το μπανιο αφαιρώντας την πετσετα άρχισα την εξερεύνηση. Το κοριτσάκι ξαπλωμένο απολάμβανε την περιποίηση μου έχοντας τα ματια κλειστά και χουζουρεύοντας. Η σειρα της να ανταπωδώσει σιγάααα σιγάααα με υπερβολική τρυφερὀτητα λες και έπιανε πορσελάνη. Δυο εναλλαγες στάσης κάθε φορά, πρόβλημα να στηθεί, μεγάλο ειδικά στα τέσσερα . Τελείωμα και τις δυο φορές σε ιεραποστολική στάση τουλάχιστον να βλέπω το προσωπάκι του και τα βυζάκια του και να του δίνω πεταχτά φιλάκια στον λαιμό και στα μαγουλάκια. Σόσιαλ και αυτό οχι άνετο αν και απο ότι κατάλαβα κάτι μιλάει σε Αγγικά και αυτο μετά απο δική μου παρέμβαση. Αν δεν μιλούσα δεν θα μιλούσε. Τελος πάντων δεν πήγα για συζήτηση. Συνοψίζοντας πρόκειται για ενα πιπίνι μοντελάκι οχι απόλυτο κομοδινάκι αλλά απαιτεί προσοχή μεγάλη. Δεν ενδικνειτα για PSE καταστάσες μόνο για αυτούς που τους αρέσει να πάνε με ένα φρέσκο πιπινάκι να ορμίσουν να το φάνε και να μην περιμένουν και πρωτοβούλίες απο την πλευρά του. Αυτά να περνάμε καλάΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
372
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού