Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228704
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αλλη μια κριτικη για την Αντζελα007 που επιβεβαιωνει τον μεσο ορο αυτων που εχουν γραφτει μεχρι τωρα.
Εμενα η Αντζελα μου φανηκε ομορφη (προσωπο με τυπικα ουκρανικα χαρακτηριστικα και ξανθα μαλλια που προτιμα να μην τα πειραζουν),
τεχνητο αλλα μια χαρα στηθος(2.5 - 3 ?), αρκετα αδυνατο κορμι που προσωπικα μου φανηκε σεξυ (συμφωνα με το θεμα της στο φορουμ, μολις εκανε πλαστικη εγχειρηση στο πισω μερος, ελπιζω ολα να πανε καλα), ικανοποιητικο φιλι (με γλωσσα, αλλα χωρις συναισθημα),
εξαιρετικη πιπα, καλη συμμετοχη στο σεξ, και απολαυστικο πρωκτικο. Καταλαβαινω αυτο που εχουν πει οι περισσοτεροι για την ψυχροτητα στο βλεμμα της
και μια αισθηση αποστασης που επιβαλλει, αλλα απο την αλλη η κοπελα ειναι σουπερ επαγγελματιας με την καλη εννοια, εχει συμπεριφορα σπαθι (το αντιθετο της πουτανιας)
και θα ευχαριστησει απολυτα οσους ενδιαφερονται για καλο VFM σεξ με μια ελκυστικη γυναικα χωρις να περιμενουν σοθπερ χημεια, βαθυ συναισθημα και αγαπουλες.

ΥΓ
Αν μου επετρεπε το συστημα, η βαθμολογια μου θα ηταν
προσωπο 7, σωμα 7, συμπεριφορα 8, επικοινωνια 8, συμμετοχη 7, και σχεση αποδοσης / τιμης 9.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 03, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
JohnC
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
475
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Απριλίου, 2015
Σωστότατη κριτική. Αυτές ακριβώς είναι και οι δικές μου εντυπώσεις.

Αλλά αναρωτιέμαι, χωρίς καθόλου να ειρωνεύομαι, κάποιες άλλες που φιλάνε πιο χαλαρά και αισθησιακά από την Άντζελα, φιλάνε με συναίσθημα;
21 Απριλίου, 2015
Μια χαρα φιλάει το κορίτσι.
S
Sc0rpi0s
21 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σωστο σχολιο, μια πιο ακριβης διατυπωση θα ηταν "ικανοποιητικο φιλι (με γλωσσα, αλλα οχι πολυ αισθησιακο)"
24 Απριλίου, 2015
Μπορεί να μου στείλει κάποιος το τηλ. της κοπέλας.
Ευχαριστω εκ των προτερων!
24 Απριλίου, 2015
Γλομπεο-προφίλ μπες να δεις το τηλ...Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5