Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση πολύ εύκολη, το πρακτορείο συνεπέστατο, στο ξενοδοχεἰο της κοπέλας.

Το κοριτσάκι όπως περιγράφεται και πιο κάτω, μοντελέ στυλ με παιδικά χαρακτιριστικά γύρω στο 1.70 με μακρυα καστανόξανθα μαλάκια... Οπως στις φωτο ακριβώς.
Εμένα μου έκανε εντύπωση το βυζάκι της, 1,5αρι ασορτι με την ηλικία της των 20 Μαίων. Για εμένα καταπληκτικό για τα γούστα μου, ασχολήθηκα πολύ ωρα μαζί του, περισσότερη απο το νινάκι της που είχε λίγο μεγαλύτερα απο τα γούστα μου χειλάκια... Αυτά οσον αφορά την περιγραφή συν του κολαράκου της μικρου και στρογγυλού που τον περιποιήθηκα και αυτον τα δέοντα. Ευχάριστη η υποδοχή, μετά απο καθυστέρηση απο πλευρας μου λόγω κίνησης με ἐνα απλό φορεματάκι και μέχρι να κάνω μπανάκι είχε μείνει με τα εσὠρουχα και τις μποτούλες της και με περίμενε στο κρεβάτι (δυο μονά κρεβάτια κολητά ΘυμόςΘυμός). Μετα απο λίγες κουβέντες για να σπάσει ο πάγος έπεσαν τα πρώτα γλωσόφυλα ΧαμόγελοΧαμόγελο και ξεκίνησα την εξερεύνηση, Μετά απο 10 - 15 περίπου λεπτά διαπίστωσα οτι δεν της ἐλειπε τίποτα ... φρεσκότατο πιπινάκι ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα Σειρά της όπου αφού με προτροπή μου φόρεσε σκουφάκι προσπάθησε να με ευχαριστήσει πραγματικά με πολύ παιξιμο με γλωσίτσα πότε με και πότε χωρίς χεράκι. Κρατήθηκα όσο μπορούσα γιατί οταν με κοιτούσε με τα ματάκια της βασανιζόμουν να μην τελειώσω. Κάποια στιγμή το πήρα απόφαση και έτσι τελείωσε ο πρώτος γύρος. Μετά απο λίγο σόσιαλ... εντάξει δεν πήγα να κάνω και πολιτική συζήτηση ξεκίνησα άλλη μια εξερεύνηση .... και ακολούθησε ο δεύτερος γύρος. Η αίσθηση του νινακιού της καλή, μετά απο δυο στάσεις ήλθε το τέλος πεντε λεπτα πριν συμπληρωθεί ο χρόνος μου. Τώρα συνοπτικά τα παρακάτω συν και πλην
Καλός χαρακτήρας δεκτικός σε ολά οσα ζήτησα με τα σημεία της τα γλωσσόφυλα της και το βυζάκι της που τα απόλαυσα αρκετά
Καλή επικοινωνία

Δεν πήρε αρκετες προτοβουλίες, περίμενε απο εμένα για αυτο εβαλα και το 6
Δεν πήγε στο μπανιο οσο είμαστε μαζί χωρίς όμως και να μου βγαλει κάτι δυσάρεστο για να είμαι ακριβοδίκαιος
Κατα την διάρκεια της πίπας έκανε κάποιες άγαρμπες κινήσεις που με ξάφνιασαν λίγο

Ελπίζω να ήμουν κατατοπιστικος, προσπαθησα να μην είμαι πολύ γλαφυρός γιατί σε προηγούμενη κριτική κἀποιος σχολίασε οτι γραφω Αρλεκιν....Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
Αυτά .... να περνἀμε καλάΚαπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
230€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
372
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού