Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Συναντηση με την κορασιδα αφου μολις την ειδα στις νεες αφιξεις γυαλισε το ματι μου.ημερομηνια ενδεικτικη.
συνεννοηση ευκολη με το γραφειο και κλεισιμο ραντεβου με τρια μηνυματα.

φτανω στο ξενοδοχειο πρωτος,κανω το μπανακι μου και μετα απο 10 λεπτα εφτασε το μικρο χωρις καθυστερηση.εμφανιση πολυ καλη,ψηλη κοπελλα κοντα στο 170 οπως αναφερεται στο σαιτ τους οντως(αν και ειδικευομαι σε πιο πετιτ)ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο ακριβως οτι βλεπουμε στις φωτο,με λιγο φοτοσοπ βεβαια.και σε μενα το ιδιο φορεμα φορουσε που αναφερει ο συναγωνιστης πιο κατω,μπορει να την πηδηξαμε και την ιδια μερα ΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι δεν την καθυστερησα εγω παντως.μπανακι απο μερους της λοιπον και εναρξη.

οταν λεμε total gfe λοιπον το εννοουμε.η κοπελλα ειναι μια γατουλα.κουλουριαζεται πανω σου,χαιδευεται,φιλαει υπεροχα,κατι σα να ειναι η γκομενα σου.
πιπα καλη θα ελεγα,λιγο μονοτονη θα συμφωνησω με το συναγωνιστη αλλα με λιγη καθοδηγηση διορθωνεται.προσωπικα της ειπα πως να την κανει για να μου αρεσει καλυτερα κι αμεσως βελτιωθηκε.περιποιηση λιγη και στα μπαλλακια και πρωτο τελειωμα στο στομα.

λιγη κουβεντα για διαφορα περι ανεμων και υδατων και εναρξη του δευτερου γυρου.καλη και αργη πιπα ξανα οπως ειχα ζητησει και περισσοτερο αρχιδογλυψιμο.γρηγορα φτιαχτηκα κι αρχισα μετα να γλυφω κι εγω.περναω καποτα κι αρχιζω αργα ιεραποστολικα και συγχρονως τη φιλουσα.ανταποκρινοταν πολυ ωραια και συμμετειχε ομορφα.της σηκωνω οπως ειμασταν τα ποδια και συνεχιζω ετσι.γυρισμα στα τεσσερα με μενα κατω απο το κρεββατι ορθιο και η κοπελλα πανω.η καλυτερη μου ΜατάκιΜατάκιΜατάκιΜατάκι
μετα επειδη μου καλοαρεσαν και εμενα οι αγκαλιτσες την βαζω παλι ανασκελα κατω και συνεχιζω ετσι,ωσπου τελειωσα βγαζοντας το προφυλακτικο πανω της.

καλη συνευρεση λοιπον σε gfe τεμπο με ενα πιπινακι ομορφο και φρεσκο.τετοια θελουμε κι εμεις για να περναμε καλα.
αυτα απο μενα.χρονια πολλα παικτες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 14, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
petergsp
Τιμημένος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
190
Likes:
48.062
Πόντοι:
41.443
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, Εκλεκτικός, jimy.m. και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού