Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χρόνια πολλά συναγωνιστές!!
Η κοπέλα μου άργησε 45 λεπτά..Το γραφείο έπραξε σωστά ενημερώνοντάς με για αυτή την καθυστέρηση,οπότε κανένα πρόβλημα.
Η πρώτη εντύπωση ήταν πολύ καλή.
Φορούσε ένα λευκό μίνι φόρεμα,κ γόβες!!
Ψηλή,για πλάκα 1,70 κ αδύνατη όπως στις φωτό!!
Το πρόσωπο όμορφο κι αυτό,χωρίς όμως τη λάμψη κ το μακιγιάζ των φωτογραφιών.Ωραία χειλάκια,όμορφα σχηματισμένα μάτια κ λίγο στραβά δοντάκια,χωρίς όμως να είναι αντιαισθητικά.
Πολύ ωραίο κωλαράκι,αλλά τελείως άβυζη..Αυτό είναι το μόνο αρνητικό στο πάρα πολύ καλό σωματάκι της..
Δαχτυλάκια ποδιών ελαφρώς δύσμορφα-κάπως στραβα-απέφυγα να γλύψω..
Μετά το μπανάκι κ αφού ήπιαμε λίγο κρασάκι ήρθε η ώρα του ματς.
Η πίπα της ερασιτεχνική,μονότονη,αλλά χωρίς να είναι κάτι το σπουδαίο κ καυλωτική ταυτόχρονα!
Dt ούτε για πλάκα..
Στο σεξάκι ήταν πολύ πρόθυμη κ ευχάριστη,στενό μουνάκι παρά το τζελ που χρησιμοποίησε(σε μικρή ποσότητα)κ ωραίες κραυγούλες-αναστεναγμοί.
Στη αρχή Cow,μετά ιεραποστολικό κ δυστυχώς ενώ της είχα πει να τελειώσω στο στόμα,δεν πρόλαβα κ έφυγαν στο σώμα..
Ευχάριστη κ στο social,παρά την έλλειψη ικανοποιητικών αγγλικών,με το χιούμορ της κ τα αστειάκια της..
Το δεύτερο γύρο πήγε να μου τον φάει,καθώς έμενε 1 τεταρτάκι ακόμα κ μου είπε οτι δεν προλαβαίνουμε κ πρέπει να ετοιμαστεί κ κάτι τέτοια..
Της είπα ευγενικά να αφήσει τις μαλακίες κ να αρχίσει το γλύψιμο για να προλάβουμε..
Έτσι κ έγινε..πολύ ωραίο στήσιμο στα 4,το κωλαράκι της ποίημα στην όψη,άντεξε κανα 2λεπτο πολύ δυνατό κ γρήγορο σεξ,χωρίς να βγάλει κιχ(εκτός βέβαια απο τις καυλωτικές εκφράσεις πόνου) κ τελείωμα στο λαιμό της,αφού τελευταία στιγμή έφαγα μία προσποίση κεφαλιού κ δε βρήκα στόχο..
Σε γενικές γραμμές ευχάριστη κοπελίτσα,ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ,την κουμαντάρεις εύκολα στα θέλω σου,μοναδικά μείον η έλλειψη στήθους κ η προσπάθεια να κωλοβαρέσει κ να αποφύγει το δεύτερο γύρο..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.323
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, alpula

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Απριλίου, 2015
Ωραίος και με τον τρόπο σου. Το συμπέρασμα που βγαίνει είναι πως πρόκειται για μια πολύ μέτρια περίπτωση, που σε συνδυασμό με την ανεβασμένη τιμή της γίνεται αυτόματα ακατάλληλη. Από άπειρες άβυζες ομορφούλες που λουφάρουν μπουχτίσαμε.
15 Απριλίου, 2015
Υποδειγματική κριτική με όλες τις σημαντικές λεπτομέρειες! Ιδιαίτερα χρήσιμη η περιγραφή της κοπέλας, γιατί τις φωτογραφίες δεν τις πολυεμπιστευομαι μιας και πέφτει τρελό photoshop. Πουστίτσα σου έπαιξε με το cim στο τέλος...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2