Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τρίτη συνάντηση με Αλεξάνδρα την περασμένη Πέμπτη. Δεν έβρισκα το προφίλ της και με την βοήθεια του admin τον οποίο και ευχαριστώ τελικά τα κατάφερα. Σχετικά με το κοριτσάκι τώρα δεν ξέρω απο που να αρχίσω γιατί έχω ψιλοβραχυκυκλώσει. Λοιπόν πάμε... Η επαφή με το γραφείο εύκολη με 2 κλήσεις μου. Διαλεξα για την περίσταση τον Πρίαμο και μιας και κάποια δωμάτια που προτιμώ ήταν πιασμένα πήρα την μουλιν ρουζ που λόγω ημέρας ήταν σε προσφορά. Το κουκλάκι στην ώρα του στο πρώτο του ραντεβού της ημέρας. Μου είχαν πει οτι θα ερχόταν 15 λεπτα μετα τις 1600 όμως το τικ τακ στην πόρτα ακούστηκε 10 λεπτά πιο πριν. Υψος γύρω στο 1,70, μικρούλα, λέει 19 όμως φαίνεται μικρότερη σωματάκι μοντελέ με ενα υπέροχο 2υαράκι βυζάκι που δεν χορταίνα να φυλάω να χαιδεύω και να γλύφω και κάποιες ελίτσες στην πλάτη της .. λιγες που δεν την χαλάνε. Μου έδειξε και ενα τατοο μικρο που μολις είχε αποκτήσει με καμάρι.....στην μέσα πλευρα του αριστερού της χεριού. Χαμόγελο Τώρα για το κωλαράκι τι να πω.....Γλώσσα ενα ποίημα. Μόλις μπήκε μέσα μετά τα φιλάκια για το καλώς όρισες, γρήγορα γρήγορα έμεινε με τα εσώρουχα κάθισε δίπλα μου και περιμένοντας το κερασματάκι της και εγω ήδη να εχω αρχίσει να τσεκάρω με την γλώσσα μου αν κάτι έλειπε η δεν ήταν στην θέση του απο την προηγούμενη φορά που την συνάντησα....λοιπόν ήλθε το αναψυκτικό της και αφου ήπιε λίγο έφυγε σφαίρα για το μπάνιο. Γύρισε σε λίγο με την πετσετούλα γύρω της οπου γρήγορα την αποχωρίστηκε και παραδοθηκε στα χέρια μου. Κάποια στιγμή γυρίσαμε σε σταση 69 και μετά απο λίγο τον πήρε στο στοματάκι της με εμένα να χαζεύω τα ματάκια της που με κοιτούσαν .. Πόσο μπορεί να αντέξει κάποιος .... το ποτάμι ξεχείλισε και η μικρή δεν προλάβαινε να μαζεύει. Αλλα κατάπιε αλλα της ξεφυγαν.....και ταιμ αουτ..... στο σοσιαλ ετσι και ετσι πιο πολυ περιμένει απο εσένα χωρις αυτο να σημαίνει οτι δεν ανταποκρινεται... Κατα την διάρκεια του αποφασίσαμε να γεμίσουμε το τζακουζι οπου εχοντας το αγγαλίτσα το μωράκι και ενω παίζαμε και πλατσουρίζαμε με το νερό δεν ήθελε και πολύ και την επόμενη φάση. Αφου σκουπιστήκαμε πεσαμε στο κρεβάτι οπου μετα απο ακόμα μια εξερεύνηση απο πλευρας μου και δικη της στην συνέχεια ήλθε η ώρα για το κυρίως μενου.... Το κωλοτρυπιδακι ελαστικό και πεντακάθαρο περίμενε την έφοδο μου. Ευγενικα ζητησε αδεια για τζελ, και γρήγορα το ένοιωσα γύρω μου στα τεσσερα. Στην αρχή αργά και οι στροφές δεν άργησαν να ανέβουν. Τελείωμα βαθιά μέσα του....και εγω να έχω πάρει το ύφος του χαζού.... Στο επόμενο σόσιαλ μου ζήτησε να μου κάνει μασαζάκι όμως τελικά της έκανα εγώ μιας και ήταν η σειρα μου απο την προηγούμενη φορά. Δεν αργησα να αναψω πάλι ... με τέτοιο κορμάκι μπρούμητα τι να πω... μιας και είχα εξαντλήσει τα εξτρά, το μωρὀ ανέβηκε απο πάνω και αρχησε να χοροπηδάει και κανονικό ρυθμο και ενω τον είνα στο νινάκι της ήλθε και το τέλος έχοντας καταναλώσει περίπου συνολικά 1 ωρα και 50 λεπτά. Σε αυτη ακριβώς την φάση άρχισα να συνέρχομαι και να επιστρέφω στην πραγματικότητα. Την αφησα να κάνει πρώτη το μπανακι και εγω παρέμεινα λίγο αφου την αποχαιρέτησα φιλώντας της σκεφτόμενος πόση ευτυχια μπορεί να νιώσει κάποιος... Τώρα τι να πώ .... απλά περιμένω την επόμενη φορά....... Αντε να περναμε καλά......

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
372
Πόντοι:
881
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037, xristoforos alex

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Μαρτίου, 2015
Respect!!! την κοίταζες στα μάτια στο 69 ... θεός
24 Μαρτίου, 2015
Είπαμε να γράφουμε περιγραφές και όχι Άρλεκιν. Χμμμ;
18 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αρλεκιν ξεαρλεκιν ............ όμως ήταν βασισμένο σε πραγματικά γεγονότα... διαβεβαιώ ΜατάκιΜατάκι
03 Νοεμβρίου, 2016
Ρομαντικουλιs ευτυχώs δεν είμαι γυναίκα θα τον ερωτευόμουνα Καπέλο
XA
xristoforos alex
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4