Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μια φορά κι εναν καιρό ήταν ένα κορίτσι που το έλεγαν αποταμίευση...όλα πήγαιναν καλά μαζί της μέχρι κάποια στιγμή που εμφανίστηκε η Valeria και μαζί της η ανάληψη!! Ναι! Πωπω...τι παιδί είναι αυτό..... Προσκύνημα κουκλάρα, πολύ γλυκιά κοπέλα,πολύ ομορφότερη απ'ότι στο γνωστό βιντεοκλίπ. Υπέροψη πίπα με πονηρές ματιές και φουλ σάλιωμα, πολύ ωραία αισθησιακά γλωσσόφιλα,γουλί νινάκι και όπως έχει αναφερθεί και από άλλους αυτή η θέα στα 4 απλά δεν υπάρχει...
Πρώτος γύρος τελείωμα στα 4 πάνω στο στενό της κωλαράκι και ο δεύτερος γύρος ήταν κάτι σε πίπα-γύρο!! 25 λεπτά ένα μανιασμένο 69 και τελείωμα στο στοματάκι της. Στα 50' τελείωσαν οι 2 γύροι, έκανε το μπανάκι της και έφυγε με χαλαρή κουβεντούλα και χωρίς ιδιαίτερο social time. Τα λεφτά της τα έδωσα ακριβώς πριν φύγει από το δωμάτιο.
Πολύ επικοινωνιακή κοπέλα με χιούμορ,αν και αντικαπνιστής τα 3 τσιγάρα που έκανε συνολικά δεν με πείραξαν,μπανάκι πριν και μετά...δεν ξέρω,για τα δικά μου κριτήρια η valeria νομίζω είναι πιο όμορφη κοπέλα νομίζω που έχω πάρει ποτέ.
Πραγματικά ανυπομονώ να την ξανασυναντήσω και μακάρι όσοι δοκιμάσετε να σας αφήσει τις ίδιες καλές εντυπώσεις!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 11, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
25 Δεκ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
27
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού