Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 79678
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Κατερινα ειναι ενα πολυ ευγενικο και γλυκο κοριτσι,που πραγματικα θελει να περασεις ομορφα και τιμα τα χρηματα που ζηταει. Η συναντηση κλειστηκε με συννενοηση απο την προηγουμενε και φιξαρισμα 3 ωρες πριν την ημερα της συναντησης.Ηταν ακριβεστατη στην ωρα της,φιλικη και ανετη οσο χρειαζεται και φυσικα οσο πιο καλα της φερθεις,τοσο πιο γρηγορα αποκτα οικειοτητα. Δεν ειναι το τυπικο cg,εχει αρκετα στοιχεια amateur και αυτο ειναι πολυ καλο.Δεν εχει αυτη τη μαγκια και πουτανια που εχουν οι περισσοτερες και αυτο την κανει πιο προσιτη και ευκολα αποδεκτη. Για τα πιο "τεχνικα" θεματα,τα περισσοτερα τα εχουν πει οι φιλοι σε αλλες κριτικες,απλα θα συμφωνησω μαζι τους και φυσικα θα πω και εγω οτι στο στοματικο εχει αριστες επιδοσεις. Νομιζω ειναι απο τις πιο καλες επιλογες στα χρηματα αυτα. Απλα να ενημερωσω οτι δεν ισχυει αυτο με το δωματιο που εκλεινε δυο μερες την εβδομαδα,ετσι μου ειπε τουλαχιστον.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
PA_2007
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
2.637
Πόντοι:
456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2015
Επειδή τώρα τελευταία άρχισα να ασχολούμαι με cg μέχρι τώρα τα πετούσα σε studios μπορείς να μου στείλεις σε παρακαλώ το τηλέφωνο της.ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1