Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 43 10
Call-Girls 79652
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπερα παικτες!

Να εξηγησω τον τιτλο αρχικα. Με 80/h και ενα αρκετα καλο πακετο υπηρεσιων κι εμφανισης πιστευω οτι ειναι VFM.

Ημερομηνια ενδεικτικη, η συναντηση εγινε στον κλασικο ψωλαρα Βασιλια.

Εγω παντως, δεν ξερω αν θα την ξανατιμουσα. Μαλλον εγω δεν ημουν σε καλη μερα, αλλα δεν μου εβγαλε αυτο το κατι που θα με εκανε να καιγομαι να την ξανασυναντησω.

Απο εμφανιση: Γυρω στα 26, εχει ενα πολυ ωραιο προσωπο με το καλυτερο χαρακτηριστικο της τα γκρι-μπλε γατισια ματια της (γενικα δεν προσεχω ποτε ματια, αλλα αυτα μου εκαναν εντυπωση). Σωμα οχι γυμνασμενο αλλα και παλι καλο με μονο προβλημα το στηθος της το οποιο ηταν καπως κρεμαμενο. Δεν ειμαι βυζολαγνος οποτε κι αυτο με αφηνει αδιαφορο, αλλα το αναφερω για οσους γουσταρουν καλα βυζια.
Κατα την γνωμη μου περναει ευκολα το face-control.

Επικοινωνια πολυ καλη, δεν θυμαμαι απο που μου ειπε οτι ειναι (Ουκρανια, Πολωνια, κατι τετοιο), και εχει πλακα να μιλας μαζι της, φαινεται οκ παιδι.

Στα της μαχης, δεν θελω να επαναληφθω, κανει πολυ καλη πιπα και προσπαθει αρκετα να σε ευχαριστησει. Ενημερωνω οτι δεν δινει κωλο, αλλα δεν χρειαστηκε να τον αναζητησω σε ολη την συνευρεση, αφου εμεινα αρκετα ικανοποιημενος απο το ολο μενου.

Τα λεφτα δεν τα ζητησε ποτε, και μονο οταν την ρωτησα εγω κι αφου ημουν ντυμενος και στην πορτα μου απαντησε.

Νομιζω οτι τα 80/h ειναι πολυ καλη τιμη, και παρολο που δεν εξτασιαστηκα, σιγουρα υπαρχουν συναγωνιστες που θα γινουν fans.


Καλη συνεχεια παικτες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 15, 2015
Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Σεβαστός
Εγγραφή:
17 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
1.926
Πόντοι:
1.416
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2015
Μπορείς να στείλεις τηλέφωνο για να μη τα δίνω τσάμπα στα studios ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1