Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 53 10
Call-Girls 152676
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από την συνάντηση που είχα με την Bianca, κανόνισα duo μαζί με την Vanessa και άξιζε με το παραπάνω. Τα κορίτσια με υποδέχτηκαν στο δωμάτιο τους σε πολύ φιλικό κλίμα, κέρασαν γαλλικό καφεδάκι συζητήσαμε για λίγο και βουρ για ντουζάκι. Βγαίνοντας ξάπλωσα στο κρεβάτι και άρχισαν μια από τις καλύτερες πίπες που με έχουν κάνει, δεν υπάρχει καλύτερο πράγμα από το να βλέπεις δύο τόσο όμορφα μωράκια να στον γλύφουν ταυτόχρονα και να φιλιούνται μεταξύ τους! Σε δεύτερη φάση άρχισαν ένα ωραίο λεσβιακό, η Bianca έγλυφε την Vanessa και η Βανέσα εμένα! Πάω πίσω από την Bianca και την αρχίζω σε doggy style όπου και τελειώνω. Μπαίνω για μπανάκι, αράζω στο υπερδιπλο κρεβάτι, η Bianca ξεκίνησε με ένα χαλαρό μασάζ και δεν άργησε πολύ να γίνω κατάρτι, γυρίζω ανεβαίνει η Vanessa από πάνω και η Binca μου έσκασε τους βύζους της μπροστά στην μάπα μου, από την μία έγλυφα από την άλλη η Vanessa χοροπηδούσε επάνω μου! Μετά από επιθυμία μου να χύσω στο στόμα τον κοριτσιών σταματάμε πάνε και οι δύο κάτω και με παταν ένα γλείψιμο άλλο πράμα, τελειώνω στο στόμα της Vanessa, εξουθενωμένος με την Bianca να συνεχίζει το γλείψιμο, τον γυάλισε! Αράζω και συζητάμε με τα κορίτσια για κάνα δεκάλεπτο πολύ χαλαρά λες και γνωριζόμαστε χρόνια, μου έκανα εντύπωση ότι δεν έγινε κουβέντα για τα λεφτά μέχρι που το ανέφερα εγώ.. Η Vanessa είναι αρκετά καλύτερη σε σχέση με της φωτογραφίες τις και ξέρει πώς να σε ευχαριστήσει. Η Bianca είναι τρελοκόριτσο και ο συνδυασμός των δύο εκρηκτικός. Ελπίζω να έχω ξανά την τύχη να τις συναντήσω…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
250€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
SaintOVA
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
141
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 VasilisK85

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2016
Φίλε συναγωνιστή σίγουρα δέχτηκε τελείωμα στο πρόσωπο !!! Αν ναί μπράβο είσαι πολύ τυχερός γιατί αποφεύγει να της μπεί σωματικό υγρό στο μάτι. Παλιότερα που είχαμε συναντηθεί κάμποσες φορές τις είχα πεί τί "φετίχ" ήθελα να πραγματοποιήσω μαζί της άλλα έπρεπε να κάνουμε πολύωρη συνάντηση και να χρησιμοποιήσουμε γυαλάκια κολυμβητών ή παικτών του πόλο και να χρησιμοποιήσουμε μια τουλάχιστον κάμερα. Μου είπε γελώντας ότι είχα τρομερό κόλλημα μαζί της, δέχτηκε, αλλά μου ζήτησε επίσης και κάποια νομικά εχέγγυα τα οποία να έχουν και κάποιες ρήτρες.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1