Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 204 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο κάποιες προσπάθειες που ειχα κανει στο παρελθόν και δεν μπορεσα να την πετύχω επιτέλους κατέστη εφικτό,είχα διαβάσει τόσα πολλά για την Μαρίνα και ηθελα να δοκιμάσω.Η συνάντηση έγινε σε γνωστό ξενοδοχείο του κέντρου με την Μαρίνα να έρθει με μικρη καθυστέρηση αλλα με ειχε ενημέρωση ότι έρχεται οπότε οκ,κανω το μπανακι μου και τσουπ χτυπάει η πορτα μπαίνει μεσα και κατευθείαν πλακωνόμαστε στα γλωσσοφιλα. Εμφάνιση κοπελας καν εμε είναι μια μιλφ την οποία σίγουρα θα την κοιτούσα αν την έβλεπα στο δρόμο ψιλή ξανθιά ωραίο πρόσωπό φτιαγμένα χείλη και στήθος με ρογα κάγκελο,στα του αγωνα τωρα η γκομενα δεν παίζεσαι πολύ καλή πιπα υγρη και βαθιά μουνακι ροζουλιΜεγάλο χαμόγελοόπως το ειπε και η ίδια πολύ καθαρή εμενα παντος το όλο σκηνικό μου έδωσε την εντύπωση οτι παίζω σε τσόντα δεν θα μπω σε λεπτομέρειες γιατι έχουν αναφερθεί πολλες φόρες,δυο γύροι παίχτηκαν την πρώτη τελειωσα στην μάπα της και την δεύτερη βαθιά στο στόμα της,για μένα ειναι οτι καλύτερο υπάρχει σε κολ γκερλ σε αυτη την τιμή και βαζει κατω άνετα κατι άλλες με κατοστάρικα και παραπάνω,εγω παντος εκανα το καλύτερο γαμισι στην μπουρδελοκαριερα μου για μένα δεν υπάρχει γαμιεται σαν λισαρα πολύ καλή στην επικοινωνία μιλάει καλά ελληνικά προβλήματα με τηλέφωνα δεν είχαμε δεν χτύπησε καθόλου,οσο για την φωτο που εχει στο σαιτ δεν εχει σχεση με την κοπέλα ειναι πολύ καλύτερή απο κοντα γι αυτό και έβαλα παλιές επεξεργασμενες,σίγουρα η εμπειρία αυτη θα επαναληφθεί απο εμένα αυτα.
ΥΓ.καποιοι θα πουν τη νόημα εχει μια ακόμη κριτική για την Μαρίνα που έχουν γραφτεί τοσα? Απο την άλλη κάποιοι την λένε σε κάποιους που δεν γράφουν απλά πιστεύω οτι οσες περισσότερες γράφονται για μια κοπέλα ειναι πολύ δύσκολο να φάμε φόλα,εγω παντός πέρασα καλύτερα απ οτι περίμενα αυτα,και καλή σαρακοστη να εχουμε και καλαΚατσικογάμης

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 21, 2015
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
haker301978(1)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
616
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Φεβρουαρίου, 2015
στειλε μου σε μνμ το τηλ φιλε μου..Προσκύνημα
25 Φεβρουαρίου, 2015
Σε κατούρησε και σένα? Χμμμ;
25 Φεβρουαρίου, 2015
Εχεις την καλοσυνη να μου στειλεις ενα π.μ. με το τηλεφωνο της αρχηγε μου...λεω να την δοκιμασω...
25 Φεβρουαρίου, 2015
Μεγάλο χαμόγελοnikosxp δεν είμαι σίγουρος αν με κατουρησε η εχυσε παντος κατι έβγαλε δυο φορές λέγοντας οτι χυνειΧμμμ;
16 Μαρτίου, 2015
το τηλέφωνο της κοπέλας αν μπορείς να μου στείλεις σε παρακαλώ
09 Μαΐου, 2015
Στείλτε ρε παιδιά σας παρακαλώ κάποιος το τηλ.....
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6