Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262230
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Βλέποντας τα συνεχή ποσταρίσματα της Αννούλας στο Forum,να Ζητάει Πούτσα, παρασύρθηκα και μπήκα στον πειρασμό να τηλεφωνήσω! Η συνάντηση κλείστηκε εύκολα, τηλεφωνικά! Περίπου μισή ώρα καθυστέρηση και η πόρτα του επιτέλους χτυπάει! Ευχάριστη είσοδο στο δωμάτιο με χαμόγελο, επικοινωνιακή και ευδιάθετη! Το στυλ της είναι μοντελε τύπου, ψήλη και αδύνατη. Ο πάγος σπάει με κουβεντούλα, ακολούθησαν αγκαλιές, χουφτώματα και λίγα φιλάκια(δεν δίνει φιλιά με γλώσσα). Να συμπληρώσω ότι είναι αρκετά αδύνατη,μονοκόμματο(flat) κορμί,χωρίς καμπύλες,το βυζί της είναι σχεδόν πλάκα,δεν είναι του γούστου μου, προτιμώ την γυναίκα να έχει και λίγα πιασίματα. Συνέχεια με πίπα, μέτρια-προς καλούτσικη, το βαθύ λαρύγγι δεν το έχει. Μετά ξεκινήσαμε ιεραποστολικό, ακολούθησαν διάφορες στάσεις με τελείωμα στα τέσσερα. Δεύτερος γύρος δεν υπήρξε. Καθ όλη την διάρκεια του sex η Αννούλα προσπαθούσε, αλλά ήταν μαγκωμένη. Ίσως δεν αντέχει το σφυροκόπημα ή ίσως να μην ταίριαξε η χημεία μας, δεν ξέρω... Αυτά και από εμένα κύριοι! Γεια σας Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamra81
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
441
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού