Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 42 10
Call-Girls 113154
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
ηρθε η ωρα να γραψω και εγω μια κριτικη για αυτη την κυρια με την φοβερη φατσουλα που ειναι ολα τα λεφτα φοβερη φωτογενια καταρχην την κριτικη την χρωσταω δεν ειναι η πρωτη φορα που βρισκομαι μαζι τησ . δευτερη η τριτη νομιζω να μην κουραζω πολυ παμε στο θεμα καταρχην η κυρια το εχει στο σεξ βγαζει πολυ πουτανια καλα στην πιπα δεν χωραει καμια συζητηση απλωσ δεν υπαρχει τιποτα μετα το τελοσ ειναι φοβερη.. στον αγωνα συμετοχη στο σεξ παρα πολλυ καλη παρολο καταγωγησ γαρ ρωσσια δεν υπαρχει ειναι πολυ ζεστη πολυ φιλικη νομιζησ οτι κανεισ σεξ με την γκομενα σου στο παιχνιδι πρωτη στην αρχη και στο τελοσ παλι πρωτη το δυνατο τησ σημειο ειναι το σωματακι τησ εχει ενα κωλαρακι κολαση στρουμπουλο οτι πρεπει κριμα που δεν ειναι στο μενου ουτε σαν εξτρα το βυζακι στητο το στοματακι κολαση ειναι για εμενα ενα πολυ τιμιο ραντεβου τα λεφτα σου δεν τα κλαισ με τιποτα δεν υπαρχει ρολοι δεν υπαρχει ωρα για εκεινη υπαρχει μονο σεξ η ηλικια γυρω στα 30 κατι λιγα ψιλα αλλωστε αυτο φαινεται στο σωμα η συμπεριφορα αψογη στο σεξ ειναι super. προσωπικη αποψη αν το μενου ειχαι και πρωκτικο δεν θα υπηρχε κατι αλλο.... αν μπορουσα η βαθμολογια μου θα ηταν πολυ μεγαλυτερη λογω συμπεριφορασ και λογω οτι τα λεφτα σου δεν τα κλαισ με τιποτα .........

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 09, 2015
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
60€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
TK
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, jimy.m., iuakoya και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2015
Ε όχι και 30. Ε όχι και 30. Τοτε εγω είμαι 14 + .....
10 Φεβρουαρίου, 2015
Φιλαρακο στην τελεια πιπα περιελαμβανε και βαθια λαρυγγωματα??
10 Φεβρουαρίου, 2015
Τηλέφωνο που βρίσκουμε?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3