Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 174 10
Call-Girls 228951
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνία συνάντησης, ενδεικτική.

Πρώτη μου κριτική μιας και "επεστρεψα" στο αθλημα των call girls έπειτα από αρκετό καιρό (εμπειρία όμως έχω καλή).

Επικοινωνία, οκ, και κλεισιμο ραντεβου σχετικά ευκολο μετα απο 2-3 τηλεφωνα. Καθυστέρησε λίγο αλλά ενημέρωσε....

Απολύτως ντροπαλή και ήρεμη με το που εισήλθε στο δωμάτιο. Γενικως έμοιαζε να την απασχολεί κατι και το μυαλό της ήταν εκεί (μάλλον)... Είναι μια γενικότερη αίσθηση που είχα καθ όλη την διάρκεια της συνάντησης... Πολύ ευγενική και το ξαναλέω - ήταν πολύ συνεσταλμένη αρχικά, παρότι ήμουν ανετος μαζι της... Ομορφο πρόσωπο αλλά πολύ αδύνατο σώμα ειδικά στο σημείο που έχω αδυναμία (οπίσθια). Τα υπόλοιπα περί εμφάνισης έχουν ειπωθεί απο συναγωνιστές. Το καλύτερο σημείο της έιναι τα μάτια της....
Πολύ ωραίο σετ εσωρουχα - ζαρτέρες το οποίο κακώς δεν ξαναφόρεσε μετα το ντους... Εξαιρετική πίπα, πραγματικα εξαιρετική, χωρις χέρι, πολύ υγρή με χρήση γλώσσας και χειλιών μαζί, με πολύ καλή τεχνική. Ενιωσε να το κανει με χαρά και υπομονή. Και η χειρονακτική της εργασία που την έβαλα να κανει επίσης εξαιρετική ! Η κοπέλα ειναι πεντακαθαρη !!! Απλα πεντακαθαρη και μοσχομυριστή ! Περισσότερο παντως ανταποκρίθηκε στο παιξιμο της κλειτορίδας της παρά στο γλύψιμο. Καναμε ολες τις στασεις με κορυφαια θεωρώ ως προς την αποδοση της το cow girl. Είχε λιγο περίεργα στησίματα παντως και σ όλες τις στασεις κατι έλειπε. Αυτο το κατι που δεν μπορώ να περιγραψω αλλα ... δεν εκανε την συννουσια πλήρη. Δεν λέει οχι σε τιποτε και ειναι εντελως παθητική χωρις καμια πρωτοβουλία... Το πρωκτικο ελαβε χωρα στο πλαι με καλή αισθηση αν και λίγο περίεργο στήσιμο. Παρότι απο τα γαπημενα μου δεν μπορω να πω οτι στην περίπτωση αυτη το ευχαριστηθηκα... Μετά από 40 λεπτα σεξ σ όλες τις στασεις και με πολύ πίπα ενδιαμεσα, την εβαλα να με παρει στο στόμα. Αργα αρχικά και με αγριότατο Mouth fuck στην συνεχεια και μετα με καθοδήγηση μου αργή υγρή πίπα χωρις χερι μεχρι που αδειασα στο στομα της.... Τα εφτυσε και επεστρεψε με καλό social μετά.... Εδειχνε σαν να μην ηθελε να φυγει αλλα ηθελε κουβεντουλα και χαδακια??? Δεν ξερω τι να πω ηταν λίγο αλλου και περίεργη, αλλά σ ολα πολύ ευγενική και καθαρή. Μου αφησε μια συμπάθεια να πω την αληθεια αλλα δεν εβγαλε πολύ καβλα... Αυτο το κατι που ελειπε. Συμπερασματικά. Καλό παιδί, όμορφο προσωπακι, ηρεμη, εντελώς παθητική, εξαιρετική πίπα, μετριο σεξ και χρειάζεται λίγα κιλακια... Αυτα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Μαϊ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
470
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού