Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αφου απειχα καιρο απο το αθλημα, ειχα σβησει και τον παλιο μου λογαριασμο/usrename(στους top100 σε κριτικές) ξαναηρθα κοντα σας!!!
Καποιοι φιλοι απο εδω μεσα μου ειχαν στειλει κατι τηλ. απο κοπελες που δυστυχως ειτε δεν απαντουσανν ειτε για αλλους λογους δεν βρεθηκαμε αποφασησα και πηρα την Κατερίνα20 (χωρις να ξερω οτι ειναι αυτη μου το ειπε μετα η ιδια) που την βρήκα απο αγγελια.

Λοιπον συννενόηση εύκολη με ενα τηλεφωνο που ειπαμε τις λεπτομέρειες και ενα sms.

Όταν άνοιξε η πόρτα βλέπω μια πολυ όμορφη κοπελιτσα(που αρχικα αμφεβαλα εαν ειναι πανω απο 18) που με τα τακούνια έφτανε το 1.80, με ενα ωραιο καλοκαιρινο φορεματακη(που δεν φωναζε απο μακρυα...πορνη), προσωπο πραγματικα τελειο(για μενα), στήθος τούμπανο φτιαγμένο(για μενα λιγο μεγαλυτερο απο οτι πρεπει, για το σωματοτυπο της),τατουάζ αρκετά, μαυρισμένο κορμί, κωλαρακι ωραιο που δυστυχως δεν δινει.
Μπαίνει μεσα, φιλακι και πιάνουμε λιγο κουβεντούλα.

Εδω αρχιζουν οι διαφωνιες με τις παρακατω κριτικες
Η κοπελα ειναι πολυ ομορφη, ευθυμη και κανει οτι μπορει για να σε ευχαριστηση.
Απο οτι καταλαβα εχει διαβασει τις κριτικες και θελει να αντιστρεψει το κλιμα, οποτε εμενα τουλαχιστον δεν με αφησε σε ησυχια, εβαλε τα κινητα της στο αθορυβο και μετα μου ορμισε.
Ουτε μαγκιες ουτε τιποτα, ισα ισα που με ρωτουσε καθε λιγο τι θελω να κανουμε για να με ευχαριστηση.
Α, επισης εκοψε και το τσιγαρο(ευτυχως γιατι θα ειχαμε θεμα), κανει ηλεκτρονικο που δεν μυριζει.

Στα του αγωνα τωρα η κοπελα εδειξε οτι το ευχαριστηθηκε, εναλαγη αρκετων στασεων με πολυ καλη συμετοχη απο την ιδια με κατθεση σε πισωκολητο αφου ειχε τελειωσει αυτη πρωτα στο ιεραποστολικο.
Πλυσιμο και οι δυο και μετα γυρισε στην αγκαλια μου οπου με λιγη κουβεντουλα και λιγα φιλια ημουν ετοιμος παλι. Τσιμπουκι ξανα και ετοιμος για μαχη. Λαστιχακι και η Κατερινα απο πανω, παλι εναλαγη αρκετων στασεων και αφου δεν τελειωνα πηρε την κατασταση στο...στομα της, που μετα απο αρκετο αγωνα απο μερος της με καταφερε και ενω τελειωνα ρουφαγε πιο δυνατα και μ εκανε να τρεμω απο καβλα.

Διακριτικα(και οχι τρέχοντας όπως κάποιες άλλες) τα έφτυσε στο μπανιο και μετα γυρισε οπου αρχίσαμε να ντυνομαστε μια και ειχε περασει η ωρα.

Τελικο σκορ 2-2, thk u Μπεμπα

Δυστυχώς το σύστημα δεν μου επιτρέπει για μεγαλύτερη βαθμολογία - και καλα...νέος.

Παρολαυτα η δικια μου βαθμολογια θα ηταν:

Εμφάνιση (πρόσωπο): 9 (παντα υπαρχουν περιθωρια)

Εμφάνιση (σώμα): 8.5 (χρειαζεται λιγη γυμναστικη, παρολαυτα εχει τον σωματοτυπο που μου αρεσει)

Γενική συμπεριφορά: 9 ( για να μην βαλω 10 και με πειτε υπερβολικο διαβάζοντας τα παρακατω)

Επικοινωνία: 9 (το ιδιο με το παραπανω)

Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή: 9 (sorry παιδες απο κατω, εγω περασα μια καταπληκτικη ωρα!!!)

Σχέση απόδοσης/τιμής: 9,5 ετσι απλα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
JohnPAPAS
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
7 Αυγ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
247
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2015
συναδελφε μπορεις με π.μ. να μου στειλεις την αγγελια της η το τηλ της?thanks
25 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν μπεις στο θρεντ της, εχει ποστ ακριβώς κάτω απότο προφίλ της
25 Ιανουαρίου, 2015
Έπεσαν αναδουλειές και είπες να ανεβάσεις κριτική ε;
P
pgp74
25 Ιανουαρίου, 2015
..προσεξε μη διαβασει τη κριτικη σου ο δικος της και..ζηλεψει!!
25 Ιανουαρίου, 2015
χαχαχα οκ φιλε μας επεισες...
26 Ιανουαρίου, 2015
Εαν είναι αλήθεια όσα λές , τότε το μόνο που συμπεραίνω είναι ότι το κράξιμο στο bou δουλεύει και πιάνουν και στρώνουν τα πουτάνια , που μόλις πιάσουν 2 φράγκα την βλέπουν κάπως.
Αλλά το πιο ωραίο είναι ότι έκοψε το τσιγάρο! Απίστευτο!!!!! Θυμάμαι όταν την είχα πάρει δεν είχε σταματήσει να καπνίζει! Μόνο την ώρα που έπαιρνε πίπα δεν κάπνιζε αν και άμα της έλεγα μπορεί και να άναβε ένα!
Και φυσικά σου ζάλιζε τα αρχίδια με τους γκόμενους της...
Μπράβο αλλαγή η Κατερίνα...
29 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν με ενδιαφερει καθολου εαν σε επεισα η οχι
εγω περασα καλα, απο εκει και περα δεν με αφορα εαν καποια κολλημενα ατομα πιστουν ή οχι
29 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Προσοχη
δεν το εκοψε απλα το ειχε γυρισει στο Ηλεκτρονικο
και οπως ειπες μονο στην πιπα(και στο sex) σταματουσε να καπνιζει
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8