Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 114110
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πριν από δύο μήνες περίπου έχοντας αδυναμία στα κοντοπούτανα και διαβάζοντας καλά λόγια, έκλεισα
ραντεβού με την Adelina. Να πω την αλήθεια μου δυσκολεύτηκα λίγο στο booking, αλλά Ok. Στην ώρα
της η κοπέλα, ανοίγει η πόρτα βλέπω μια αρκετά κοντή κοπέλα(όμορφο αμπιγιέ ντύσιμο!) με πρόστυχο
πρόσωπο! Χωρίς να ανταλλάξουμε πολλές κουβέντες πετάει τα ρούχα της ( μικρό και πεσμένο στήθος),
αρχίζουν τα χουφτώματα( δάχτυλα δεν δεχόταν )και τα φιλιά( όχι με γλώσσα ). Ενώ είμαι ξαπλωμένος
αρχίζει το τσιμπούκι,καλή πίπα άλλα δεν τρελάθηκα κιόλας(όχι πολύ υγρή,γρήγορη-ρυθμική-μηχανική)
με αυτόματες κίνησης και πρωτοβουλία της Adelina περάσαμε σε ιεραποστολικό ( ήμουν ξαπλωμένος
ανάσκελα και της ζήτησα να με καβαλήσει πρώτα,αλλά δεν ήθελε, το απέφυγε με όμορφο τρόπο...) ενώ
σφυροκοπούσα(δεν είχα καλή αίσθηση μουνιού,λόγω υπερβολικής χρήσης λιπαντικού)η Adelina χαζότριβε
την κλειτορίδα της με το παιχνιδάκι(δονητή)της,στην συνέχεια την στήνω στα τέσσερα(με κλειστά τα
πόδια,γιατί έτσι ήθελε... ) μετά από αρκετή ώρα σε αυτή την στάση, στην επίμαχη στιγμή τραβιέμαι
βγάζω την καπότα με σκοπό να της τον δώσω στο στόμα άλλα δεν κουνήθηκε με αποτέλεσμα να τελειώσω
στο σώμα της και στο κιτσάτο τατουάζ που έχει στον κώλο. Δεύτερος γύρος δεν υπήρχε, γιατί είχα
λίγο ξενερώσει και γιατί προσωπικά δυσκολεύομαι. Αυτά και από εμένα κύριοι,καλά να περνάτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
mamra81
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
441
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού