Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 114110
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από πολύ καιρό που είχα να γράψω κριτική στο site, ήλθε η ώρα να προσθέσω και εγώ κάτι που να αξίζει να ειπωθεί.
Η Adelina είναι μια αξιοσημείωτη παρουσία στο χώρο αυτό, την οποία είχα εντοπίσει πολύ καιρό πριν, αλλά συγκυρίες δεν επέτρεψαν να τη συναντήσω νωρίτερα.
Δε θα κουράσω με "αγωνιστικές" λεπτομέρειες Κατσικογάμης, θα εστιάσω στην ουσία.
1. Η κοπέλα αυτό το άθλημα το γνωρίζει πολύ καλά. Πιστεύω ότι είναι στην κορυφαία τριάδα που κυκλοφορεί αυτή τη στιγμή στο χώρο.
2. Αν και η συνάντηση έγινε μετά από πολλές ώρες εργασίας και τρεξίματος (από την πλευρά μου), η κοπέλα κατάφερε στο τέλος να με ξεκουράσει και να με ανανεώσει.
3. Μέσα σε δυο ώρες με έκανε να ξαναθυμηθώ όλα τα χαρίσματα που πιστεύω ότι έχουν οι γυναίκες από Ρωσσία - Ουκρανία και τις μεγάλες διαφορές από τις δικές μας "Θεές"...
4. Στην επικοινωνία είναι καταπληκτική.

Και κάποιες σημειώσεις για τη βαθμολογία, για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις :
- Δεν έβαλα ημερομηνία για προσωπικούς λόγους, αυτό που μπορώ να πω είναι ότι έγινε την εβδομάδα αυτή.
- Όποιοι θέλουν να γνωρίζουν οικονομικές λεπτομέρειες, ας στείλουν pm.
- Το value for money είναι υψηλό, από τη στιγμή που θεωρώ ότι τ'αξίζει και δεν με απασχολεί καθόλου ω σκέψη το κόστος της συνάντησης.

Ας μη ξεχνάμε τέλος, ότι ο καθένας βλέπει και αντιλαμβάνεται διαφορετικά τον κόσμο. Το ότιεγώ γούσταρα πολύ ενώ κάποιος άλλος καθόλου, δε σημαίνει ότι εγώ είμαι σωστός ή λάθος, απλά έτσι ένοιωσα και έτσι το έγραψα. Σεβαστή κάθε γνώμη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
THE TALISMAN
Μέλος
Εγγραφή:
20 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
2
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2015
Ποτε μου δεν καταλαβα τετοιου τυπου κριτικες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1