Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262111
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ημερομηνία ενδυκτική και πριν γυρίσει ο χρόνος.
Η αλήθεια είναι ότι δεν το είχα σκοπό αλλά την βλέπω on line αρχίζει και τα σήμερα έχω κέφια και λέω άντε να το δούμε και αυτό.
Εύκολη συνενόηση με ένα μύνημα και ένα τηλεφώνημα και κανονίζω το ραντεβού στην ώρα που βολεύει και τους δύο μια και είμαι χαλαρός.
Η πρώτη κριάδα είναι ότι μισή ώρα πρίν πέφτη τηλεφώνημα για καθυστέρηση μισής ώρας, άντε λέω δεν βαριέσε έτσι κι αλλιώς ήμουν κοντά στο hotel. Μετά την μισή ώρα αρχίσαμε τα που είσαι και έρχομαι και νά΄μαι και ώπα και τρώμε και άλλη μισή ώρα.
θα μου πέιτε τι κάνεις ρε φίλε; Έλα όμως που με έτρωγε η περιέργεια και ήμουν μακριά απο τα στέκια μου. Οπότε περιμένω πίνοντας καφεδάκι και χαζεύοντας tv.
Το χτύπημα της πόρτας έφερε μια εφορία στις σκέψεις μου και μόλις έκανε την εμφάνισή της ξέχασα τα πάντα, ¨καθυστέρηση και εκνευρισμό¨. και έμεινα να την χαζεύω. πολύ χαρούμενη, κεφάτη, πιπίνι, κουκλίτσα στο πρόσωπο και στο σώμα για τα δικά μου γούστα πάντα. Στο social πολύ καλή και σπάει ο πάγος γρήγορα. Έπεσε πολύ γέλιο με πειράγματα και νάζια και μετά τα μπανάκια μας αρχισε πάλι μέσα σε χαμόγελα ένας πολύ ωραίος γύρος προκατακτικών που εξελίχθηκε σε grand πίπα με όλα τα συναφή να μη μένουν παραπονεμένα. Εντάξει η κοπέλα το γουστάρη και στο δείχνει, λίγο ερασιτεχνικά αλλά έχει και αυτό την πλάκα του. Στα του σέξ είχε απ' όλα ο μπαχτσές εκτός απο κωλαράκι. Πολλά φιλιά, εναλλαγές στις στάσεις, γέλιο μια και είχαν φτιάξει και τα κέφια μου, περιποίηση στο ωραίο και καθαρό μουνάκι και κωλαράκι, δακτυλάκια και γενικά ωραία κατάσταση. η ώρα μου τελείωσε και χαιρετηθήκαμε μετα ασπασμού.

Το μείον.....γλυκιά μου το τηλέφωνό σου θέλει σπάσιμο. Χτύπησε πολλές φορές και το σήκωνες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
15
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2015
Περασες δηλαδη αρκετα καλα και μεσος ορος 6? τι εχασα ? Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Αστο τωρα ειδα και οτι οι αλλες κριτικες στο 5 με 6 παιζουν ΕμμμμΕμμμμΕμμμμ
18 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν έχασες τίποτα απλά έχουμε διαφορετικά στάντρ.
αμα βρώ το 8-9-10!! μάλλον θα ξαναπαντρευτώ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2