Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116908
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αν και τοσο καιρο δεν εγραφα κριτικη γιατι νομιζα οτι ετσι θα προστατευα ενα μικρο και "αθωο" κοριτσι, μετα τις πολλες κριτικες καταλαβα οτι κακως παραμυθιαζομαι και δεν παιζουν τοσο "αθωα" κοριτσια σημερα ασχετα απο την ηλικια η το παραμυθι που σου πουλανε.

Στα του αγωνα τωρα: τα 8 για μενα ειναι 10 και τα 7 ειναι παλι 10 χωρις να υπερβολη. Μονο προσωπο θα μειωνα 1-2 βαθμους γιατι ενω ειναι ομορφη ειναι ιδιαιτερα ομορφη και μπορει να μην αρεσει σε ολους αυτο το στυλ καυλοφατσας.

Σωμα τελειο - μου αρεσουν οι κοντες -, ζωδιο σκορπιος αρα καυλιαρα, βυζι τελειο, κωλος τελειος, κοιλια σεξι και ηλικια οτι πρεπει για να ζησεις την απολυτη καυλα.

Βρεθηκα μαζι της 2 φορες στο prive και ευχαριστηθηκα σεξ οσο με καμια αλλη το τελευταιο διαστημα. Και ας πληρωνα στις αλλες τα διπλα ακομα και τριπλα καθε φορα.

Αναμονη και υπομονη και αν ειναι εξυπνη αρκετα θα ερθει κοντα μας ελπιζω με την ιδια τιμη, μονο ευχομαι να ειναι πιο επιλεκτικη σε αυτους που αποφασιζει να βρεθει μαζι.

ΥΓ) Ενας μαλακας απο εδω μεσα την εκβιαζε/φοβιζε οτι ειναι μπατσος για να τη γαμαει τσαμπα και ισως και γι αυτο τη χασαμε. Ολοι οι υπολοιποι σε γαμαμε ΑΡΡΩΣΤΗΜΕΝΕ ΜΑΛΑΚΑ αν το εκανες αυτο ΓΙΑ 100 ΨΩΡΟ ΕΥΡΩ! ΝΑ ΤΡΑΒΑΣ ΜΑΛΑΚΙΑ ΑΛΛΗ ΦΟΡΑ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
alapis
Μέλος
Εγγραφή:
12 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
132
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιανουαρίου, 2015
ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ. ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΤΗΛ. ΤΗΣ ΒΕΡΟΝΙΚΑΣ
10 Ιανουαρίου, 2015
το τηλ της κάποιος...
10 Ιανουαρίου, 2015
Καλημερα και απο μενα. Καλη χρονια κιολας. Μπορει καποιος να ποσταρει την αγγελια η να στειλει το τηλ με πμ?
Ευχαριστω. Καλημερες!!!
10 Ιανουαρίου, 2015
πάντως εγώ της έστειλα σμς και μάλλον κλειστό το έχει,εκτός αν το άλλαξε,αλλά με αυτά που γράφεις ότι γίνονται......τι να πώ
10 Ιανουαρίου, 2015
Που μπορώ να βρω το τηλεφωνό της;Χμμμ;
10 Ιανουαρίου, 2015
Ρε μαγκες που στο καλο θα βρουμε το τηλ της απαντηστε καποιος του επαγγελματος ειναι η κοπελα οχι η γκομενα καποιου
(Updated: 11 Ιανουαρίου, 2015) 10 Ιανουαρίου, 2015
Εγραψα οτι προς το παρον τη χασαμε! Το τηλεφωνο της ειναι εδω και μηνα κλειστο. Μη το ζητατε παρακαλω δεν εχει νοημα.

21pm ειχα. Δεν απανταω. Βαριεμαι.
10 Ιανουαρίου, 2015
Το τηλέφωνο είναι κλειστό.....κάτι μου είχε πει και μένα αλλά δεν έδωσα σημασία....
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8