Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
1.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
1.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
44 κριτικές,μόνο 1-2 είπαν την αλήθεια.
Επειδή παίρνει 50 δηλαδή ,την βλέπετε και ωραία?

Ούτε μιλφ next door,ούτε η θεία μας,ούτε η μάνα του φιλου μας ούτε τίποτα.
Είναι η γυναίκα που ΔΕΝ κοιτάς στο δρόμο ή σε μαγαζί ποτέ.
Τίποτα το ωραίο ή σεξουαλικό ούτε σε πρόσωπο ούτε σε σώμα.
Αντε το Μάιο να μαστε καλά.
Μέγας
Εγγραφή:
18 Φεβ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
140
Likes:
421
Πόντοι:
3.595
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Δεκεμβρίου, 2014
Λέτε το Μάϊο να είμαστε καλά; Ναι!
29 Δεκεμβρίου, 2014
αφου δεν εγινε η συναντηση γιατι βαζεις 1 σε επικοινωνια-διαθεση στο σεξ-γενικη συμπεριφορα-σχεση αποδοσης/τιμης??????
29 Δεκεμβρίου, 2014
xaxaxaxaxa!!!ρωτα ρε συ πριν πας.....για αυτο υπαρχουν τα pm...σαν το προβατο στη σφαγη πηγες
29 Δεκεμβρίου, 2014
..τα παραλες,man..
30 Δεκεμβρίου, 2014
Την εστειλες πισω τυπε? Της εδωσες κανα 10αρικο για το "ταξι"?
Καλα εκανες μπαζολα ειναι! Ουτε εγω καταλαβαινω πως γινεται να αρεσει σε μερικους!
31 Δεκεμβρίου, 2014
Κανένας δεν είπε ότι είναι η πεντάμορφη. Ούτε εγώ θυμάμαι να έχω γράψει κάτι τέτοιο σε παλιότερη κριτική μου. Τα καλά λόγια έχουν γραφτεί για τις υπηρεσίες της κι όχι για την εμφάνισή της. Γι' αυτό άλλωστε κοστίζει τόσο λίγα, αλλιώς θα ήταν πολύ διαφορετική η τιμή της. Είναι άδικο όμως να μαυρίζεται η συγκεκριμένη μόνο επειδή δεν σου άρεσε και τελικά δεν την πήρες και όχι επειδή έκανε κάτι κακό, π.χ. δεν ήρθε στο ραντεβού, ήταν κομοδίνο, κορόιδεψε κλπ. Αφού δεν έκανε τίποτα απ' αυτά, καλύτερα να μην έγραφες κριτική. Καλή χρονιά και χωρίς παρεξήγηση...
13 Ιανουαρίου, 2015
καλα ναι ο τυπος δεν μπορει να πει τιποτα γιατι δεν βρεθηκανε αλα με την διαφορα οτι μερικοι παντα γραφουν καλα σχολια και ποτε δεν αναφερουν τα κατα πχ μερικες εχουν αρρωστιες και το ξερουν και το εχουν γραψει στις κριτικες και γραφουν οι αλλοι δεν πειραζει το μωρο αξιζει καλο ειναι να λεμε και τα κατα
aqw
aqw
21 Ιανουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Την έχω πάρει 2 φορές με 4 εκτονώσεις και πολύ είναι.....Εκτός από απίστευτη συμπεριφορά δεν έχει κάποιο άλλο προσόν....Γαμιέται σαν ένα τσουβάλι πατάτες το στήθος της δεν έχει την ίδια αίσθηση με αυτό που βλέπεις από αυτό που πιάνεις. Δύσκολα χύνεις και δεύτερη φορά. Είναι τόσο ατσούμπαλη που δεν βολεύτηκα στο 69 και τις 4 φορές που το επιχείρησα... Την 1η φορά συμπαθητική πίπα την 2η η χειρότερη...και πολλά άλλα...
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8