Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Παρασυρόμενος από τις τόσες καλές κριτικές είπα κι εγώ να δοκιμάσω το μωρό. Κλείσιμο ραντεβού με 5-6 sms και στα αγγλικά, τηλέφωνο δε σηκώνει μη προσπαθείτε άδικα. Παρ'όλο που πήγα ένα τέταρτο πιό νωρίς στο δωμάτιο μου έστειλα μνμ μόλις μπήκα μέσα για τον αριθμό. Τι στο πούτσο με παρακολουθεί σκέφτομαι; Ακριβώς στην ώρα της αλλά φουρ φουρ με το μυαλό στο επόμενο ραντεβού. Μόλις έχω βγει από μπανάκι, ξαπλώνω και απολαμβάνω την κορμάρα της όσο γδύνεται. κοιτούσε το καθρέφτι λάγνα σα να το απολάμβανε. Έρχεται στο κρεβάτι κι αρχίζει το παιχνίδι, πίπα καλή αλλά κάπως βιαστική, προσωπικά μου αρέσει η πίπα να ξεκινάει αργά, αισθησιακά και όχι απότομα σα να θέλει να με τελειώσει στο λεπτό. Τέλος πάντων έτσι καύλες που είχα την ανεβάζω πάνω, μετά από πίσω και μοιραία τέλος πρώτου γύρου. Κάνουμε μπανάκι, ξαπλώνουμε για χαλάρωση, social χρόνο μηδέν δεν το χει καθόλου οπότε τι μενει; δεύτερος γύρος. Δε πρόλαβε η πούτσα να χαλαρώσει και έτσι δυνατά που μπήκε ο δεύτερος γύρος με πόνεσε λίγο και σταμάτησα αλλά μετά από λίγο ήμουν εντάξει ήταν και οι καύλες πολλές, αλλά βάσανο η φάση. Συνολικός χρόνος συνεύρεσης 40 λεπτά από τη στιγμή που μπήκε μέχρι που βγήκε. Πολύ βιασύνη ρε παιδάκι μου. Ντάξει είπαμε έχει αυξηθεί η πελατεία με τόση διαφήμιση αλλά μη χαλάμε και τη ποιότητα. Πιθανόν να έχει κάνει ένα κύκλο γνωστών και να τους φροντίζει καλύτερα από τους υπόλοιπους. Για μένα μπήκε black list πάντως.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
1 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
4
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Δεκεμβρίου, 2014
Ο τιτλος αντιπροσωπευει την αληθεια. Αχ πουσαι βρε Αλεξανδρα ?
14 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

with you never not go ( i m sure for this ) . why you wrote fake review ?
(Updated: 14 Δεκεμβρίου, 2014) 14 Δεκεμβρίου, 2014
Κάπoιος λέει ψεματα.
14 Δεκεμβρίου, 2014
stop writting fake reviews guys. the girl is a pro. she is not stupid!
14 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

We not believe reviews anyway.... even they are possitive Γερο-μύστης Γερο-μύστης
S
Sc0rpi0s
14 Δεκεμβρίου, 2014
Che Guevara κάθε 3 χρόνια σου έρχεται η επιφοίτηση να γράψεις ψεύτικες κριτικές; Η Veleria είναι κορυφαίο κομμάτι και από τα λίγα που κυκλοφορούν με super εμφάνιση και service στα 100Ε.
14 Δεκεμβρίου, 2014
Με πήρε τηλέφωνο και μου είπε ότι η κριτική είναι fake. Δεν το έχει κάνει ποτέ ξανά και ας έχουν γραφτεί πολλές αρνητικές κριτικές. Το μόνο σίγουρο είναι ότι γνωρίζει τα νικ των πελατών της.
Τώρα αν ο κύριος Τσε εξυπηρετεί κάποια συμφέροντα ή την είδε με άλλο νικ και είναι κλώνος θα δείξει.
Αυτά τα ολίγα παίχτες.
15 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Στην δικια μου κριτικη δεν ειδα τη βαλερια να κανει σχολιο.... μηπως ειναι και η δικια μου (η ακριβως προηγουμενη) ψευτικη..???? ΑΣ ΒΓΕΙ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ.....
X
xpapad
15 Δεκεμβρίου, 2014
εντάξει ρε παιδιά ο τύπος δεν είπε τίποτα καινούργιο ...δεν βλέπω καμία εμπάθεια στην κριτική του αντίθετα να απαντά ο κάθε πουθενατζής moscowita για να υπερασπιστεί Μολδαβό Ρουμανο Ρωσίδι πρώτη φορά μου συμβαίνει....

και εσύ ρε Nick έλεος πια να μεταφέρεις ότι σου λέει η καθεμια λες και έχουμε να κάνουμε με καλόγριες

15 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Standard εχει το λογο του ο παικτης για να γραφει ψευτιες
12 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2