Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδυνή συνάντηση στο πασιγνωστο γαμησο-ξενοδοχείο του Παγκρατίου. Η κοπελα είναι πιο ομορφη απο τις φωτογραφίες και πολυ πιο γλυκια απο κοντα. Ψηλη για γυναικα γυρω στο 1.72μ με μακρυα πόδια και με μια κωλαρα εκπληκτικη...Αλογίσια κωλαρα! Ψηλα στον ουρανο!Η πίσω τρυπα ειναι αρκετα δουλεμενη και τρυφερη! Η πίπα της είναι τελεια, ακρως επαγγελματικη οπως ακριβώς βλέπουμε στις τσόντες! Γενικά η όλη κατασταση ήτανε σαν τσόντα...μπειτε και δείτε τα φιλμακια της και θα καταλάβετε. Κάπως έτσι θα περάσετε μαζί της. Η συμπεριφόρα της είναι αψογη σε όλα τα επιπεδα και τα αγγλικά της είναι ικανοποιητικα για να συννενόηση. Μεγαλη εντυπωση μου εκανε ότι με αφησε να της παρω την πίσω τρυπα 2 φορες σε μια ωρα, ενω όταν εκλεισε η ωρα δεν σηκωνοτανε να φύγει οποτε σηκωθηκα πρωτος εγω και ετσι σηκωθηκε και αυτη. Με λιγα λόγια η κοπέλα ξερει τι κανει και το κανει καλα. Τωρα, γιατι ο προηγουμενος συναδελφος δε περασε τοσο καλα...δε μπορω να ξερω. Αυτα τα πραματα είναι παντα και λιγο υποκειμενικα και θεμα χημειας. Εγω παντως περασα αψογα με ενα απιθανο Ρωσσακι απο τη πολη της Ζενιτ. Καλα Χριστουγεννα και καλες διακοπες αγορια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 14, 2010
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
50
Likes:
33
Πόντοι:
671
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού