Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 24 10
Call-Girls 65420
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Το πρωι γυρνώντας από μια δουλεια στην Βουλα στελνω sms στην Αντριανα για συντομο ραντεβού στην Καλλιθεα. Επιβαβαιωση και στην ωρα της κτυπάει η πορτα και εμφανίζεται η κυρια Αντριανα με το γυαλακι της και τον σεξυ αερα της, Φιλακια που εγιναν παθητικα με γλωσσα και χούφτωμα το μινιόν κορμακι της. Γθυθηκε και ξαπλωσε ανασκελα περιμενοντας την δικη μου περιποιηση. Φιλια στο χαλαρο στηθος με τις ωραιες ρογες , στην κοιλια και στο μουνακι της με τα μεγαλα χειλάκια και την φανταστικη κλειτοριδα. Η ανταποκριση στο γλείψιμο μου ηταν αμεση και μ' αφησε σ' αυτή τη θεση 10-12 λεπτα μεχρι που φωναζε και μου εσπρωχνε το κεφαλι. Η συνεχεια με λαστιχακι και διαφορες στασεις για το τελος του πρωτου γυρου. Ντουσακι και κουβεντουλα για τα σχεδια της με μια μικρη υπονοια επιστροφης. Αρχισε το χαϊδολόγημα , με γυρισε ανασκελα και ανταπεδωσε την δικη μου περιποιηση. Η πιπα της υγρη, σιγανη με διακριτικα βογγητα . Παρα την ηλικια μου δεν αργησα να ξανατελειωσω στο στομα της. Σηκωθηκε αθόρυβα , πηγε να ξεπλυθεί και γυρισε παλι αθόρυβα διπλα μου και με κοιταγε καλα-καλα μεχρι που ανοιξα τα ματια μου και εβαλε τα γελια. Η ωρα ειχε περασει κι εμεις χαζοκουβεντιαζαμε. Ντυθηκε πηρε το δωρακι της ξανα φιλι και εφυγε . Αντριανα μου "la revedere novoc ".

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 04, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
erikos_E
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
6.927
Πόντοι:
2.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2014
Μπράβο φιλε μου που πέρασες ευχάριστα με μια όμορφη και περιποιητικη κυρία.
05 Δεκεμβρίου, 2014
Πως και δεν κατάφερες να την κάνεις να χύσει 5 φορές ρε σαν τον κύκλωπα ? Χρειάζεσαι μαθήματα μου φαίνεται Ναι!Ναι!
K
Kapsonis19891989
06 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Α δεν με ξερεις καλα εμενα. Σπουδαζω τωρα υδραυλικος . Σε δυο μηνες θα πλημμυρισω το Λακομπα .
07 Ιανουαρίου, 2015
καλησπερα φιλε μου!!1 ειναι ευκολο να μου δωσεισ το τηλεφωνο της? σε ευχαριστω!!!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4