Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
3.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Να γράψω και μια κριτική που χρωστάω σχετικά με την αγαπητή Anastasia ... Η Συνάντηση είχε γίνει παλαιότερα την περίοδο που είχαν γραφτεί κάποιες μαλακίες στο fb σχετικά με την ίδια. .. Ειναι μάχιμη εύκολη στην συνεννόηση και εύγενεστατη .. Απλά δεν ειναι του γουστου μου γιατί παρολο που είμαι μιλφάκιας η Anastasia δεν ειναι στα ορια του gilf - ειναι πλέον και επίσημα μέσα -
Απο περιέργεια και κυρίως αφραγκία και επειδή δεν μπορούσα να βρω άλλη milf είπα να δοκιμάσω αφού είχα διαβάσει καλα πράγματα ... Η συνάντηση έγινε σε ξενοδοχειο Καλλιθέα , χτυπάει η πόρτα και βλέπω μια κυρία πολυ απλά ντυμένη - σαν να παει super market για ψώνια δηλ. . Στο πρόσωπο ειναι πολυ σπασμένη προδίδει την ηλικία και το μονο θετικό ειναι το σώμα της το οποίο μπορώ να πω ότι θα το ζήλευαν όλες στην ηλικία της και αρκετές νεώτερες ...
Το δέρμα ειναι απίστευτα μαλακό - βελουδο αλλά γενικότερα όπως είπα δεν ειναι για τα γούστα μου ... Τελικά προχώρησα σε μονο έναν γύρο και η περισσότερη ώρα ήταν στα 4 ,.. Δεν λέει οχι σε κατι γουστάρει να γαμιεται και ήθελε και δεύτερο γύρο αλλά δεν ... Γενικότερα συστήνεται ανεπιφυλακτα για όσους έχουν τέτοια γούστα σε ηλικίες ...
Να περνάτε καλα και να γαμάτε κάργα ..

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 03, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
xoxoxo123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.449
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Δεκεμβρίου, 2014
Τωρα τι τα γραφεις αυτα ? Αφου εφυγε οριστικα από Ελλδα. Τωρα μπορει να παιζει με τα εγγονια της
06 Δεκεμβρίου, 2014
Καλα καντης ένα τηλέφωνακι να δεις που βρίσκεται και μετα πες μου ... Δεν είμαι απο αυτούς που γριυν κριτικη μονο για να γράψουν ....
14 Ιανουαρίου, 2015
Συναγωνιστη θα ήθελα να δοκιμάσω μια την Anastasia...Ψάχνω το τηλ. της και δεν βρίσκω τίποτα, αν θες μου το στέλνεις
21 Ιουνίου, 2015
αμα περισσευει το τηλεφωνακι φιλε ριχτο αν θες να κανουμε καμμια προσπαθεια ευχαριστω
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4