Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Call-Girls 18956
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τα καλά τα χρόνια στα λιμανάκια και στα πέριξ, κυκλοφορούσαν αργά το βράδυ κάτι Fiat Cinquecento(τα λεγόμενα Δρακοτσέντο), πειραγμένα μέχρι τα μπούνια με την νιτρομπουκάλα σε περίοπτη θέση,
τα οποία φόνευαν τους περισσότερους ανύποπτους "γίγαντες" στο διάβα τους.Γλώσσα

Έτσι που λέτε και η Kira η οποία εμφανισιακά είναι ένα όμορφο κοριτσάκι 20 Μαιών που ενώ πιστεύεις ότι θα περάσεις ένα όμορφο GFE απόγευμα μεταμορφώνεται ξαφνικά σε PSE.Ναι!

Με το που βγήκα από το ντους η κοπέλα πείρε το τιμόνι και ξεκίνησε το show.
Βαθιά γλωσσόφιλα σε όλη τη διάρκεια. Η πίπα υγρή και βαθιά χωρίς χέρια...μέχρι τον λάρυγγα...και τα "αθώα" γκρίζα μάτια της να σε κοιτάνε.Έρωτας
Αρκετά δεκτική, ξέρει να στήνεται καλά και στις περισσότερες στάσεις παίζει με την κλειτορίδα της.
H πίσω πόρτα στενή στην αρχή αλλά όταν ανέβουν οι στροφές δείχνει να το ευχαριστιέται.
Ίσως να το παρακάνει λίγο με τα βογγητά!
Το τέλος της πρώτης περιόδου ήρθε με κατάθεση στο στοματάκι της.

Γρήγορο ντουζάκι, ξάπλα τσιγαράκι και συζήτηση. Επικοινωνία καλή και συζητάς μαζί της άνετα οτιδήποτε.

Η δεύτερη περίοδος ξεκίνησε με το ίδιο tempo και θα σταθώ περισσότερο στο τέλος αυτής. Μετά από 30 λεπτό διαρκείς σφυροκόπημα και βλέποντας ότι δεν τελείωνα με τίποτα...
πετάγεται πάνω βγάζει το προφυλακτικό και ξεκινάει να με πιπώνει με μανία....
Έτσι είσαι λέω...την ντουπάρω αστραπιαία στην άκρη του κρεβατιού στην κατάλληλη θέση με το κεφάλι να προεξέχει ελαφριά προς τα κάτω...και ξεκινάω να της τον δίνω στο στόμα όλο και ποιο βαθιά!
Δεν άργησε το "πιστόλι" να εκπυρσοκρότηση για δεύτερη φορά.

Ντουζ και ξανά στο κρεβάτι για χαλάρωμα και Marlboυράκι.

Το ραντεβού 3ώρο....είχαμε ακόμη μία ώρα γεμάτη και κάτι ψηλά.
Μετά από πολλές αγκαλιές, φιλάκια και χαδάκια....άρχισα να ανεβάζω πάλι στροφές.
Τα δοχεία όμως δεν ήταν συγκοινωνούντα.
Και εδώ έρχεται να κουμπώσει η εισαγωγή που έκανα. Αν και φονέας "γιγάντων"... we run out of Nitro!
Το μωρό δεν είναι συνηθισμένο στα πολλά ωριαία ραντεβού μέσα στην μέρα. Θα επέλθει σύντομα η κόπωση, μου το είπε και η ίδια άλλωστε ότι είναι κουραστικό και είναι συνηθισμένη από την Πόλη του Φωτός σε πολύωρες συναντήσεις. Ίσως μου είπε φταίει η κρίση στην Ελλάδα.Χμμμ;
Προσωπικά δεν το βλέπω να αντέχει 15 μέρες.

Βέβαια σε καμία περίπτωση η κοπέλα δεν είπε όχι ούτε δυσανασχέτησε και ξεκίνησε η τρίτη περίοδος κανονικά αλλά συμβατικά και χωρίς nitro!
Κάποια στιγμή εκεί που το κοπάναγα σε doggie το λυπήθηκε η ψυχή μου και επίσπευσα τις διαδικασίες για να λήξη η περίοδος.

Η συνάντηση τελείωσε λίγο νωρίτερα αλλά it's ok γιατί και εμένα το πρόγραμμα μου άλλαξε και έπρεπε να παρευρεθώ κάπου.

Στο δια ταύτα η επικοινωνία με το γραφείο εύκολη. Μάλιστα ήρθε στο ραντεβού 10 λεπτά πριν την ώρα της.

Την Kira αν προλάβω σίγουρα θα την ξανασυναντήσω γιατί η κοπέλα χωρίς πολλά πολλά σου δίνει απλόχερα αυτό που τόσο καλά ξέρει να κάνει και δίνει τα μέγιστα για να σε ικανοποιήσει.
Πάντως δύσκολα το βλέπω να ξανάρχεται στα μέρη μας.

Νot to be missed....

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
3 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
dfwk
Τιμημένος
Εγγραφή:
3 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
387
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού