Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 203 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συναντηθηκα και εγω με την κοπελα. Διαβαζοντας μερικες κριτικες ειχα αποκτησει κακη εντυπωση για την εμφανιση αλλα ευτυχως καποιοι φιλοι μας και συναγωνιστες μας ηταν απλα λιγο υπερβολικοι.
Συναντησα μια κοπελα στα 40 που εχει μεν σπασμενο προσωπο αλλα γλυκο. Καλο επισης σωμα. Με ενα σημαδι που δεν μου αρεσε στην κοιλια και βυζια ωραια στην οψη αλλα σκληρα.
Απο την αρχη που μπηκε αρχισε την επιθεση με βαθια γλωσσοφιλα. Με ξεντυσε και αρχισε μια ωραια πιπα και λιγο υπερβολικα ειναι η αληθεια φτυσιματα. Εγλυφε ωραια την πουτσα αλλα και τα αρχιδια και συνεχισε με ισπανικο. Στο κρεβατι αρχισε να φιλαει το σωμα και επικεντρωθηκε στο στηθος μου οπου με εκανε κυριολεκτικα μπανιο. (Πρεπε να πινει πολλα υγρα η κοπελα με τοσα που χανει. Μεγάλο χαμόγελο ).
Μετα ξαναγυρισε στην πιπα οπου και την εχυσα στο στομα. Αρκετη φιλικη και κοινωνικη στο διαλειμα και λιγο μασαζακι.
Ο δευτερο γυρος αρχισε με ξανα με πιπα οπου την γυρισα στα τεσσερα και αρχισα ενα δυνατο σφυροκοπημα. Μετα απο λιγα δευτερολεπτα μου εδωσε ενα δυνατο σκαμπιλι στον πισινο. Για μενα αυτο ηταν σημαδι να χαλαρωσω, οπως και επραξα. Αργουσα να χυσω και την ξαναβαλα να συνεχισει την πιπα, μετα απο 10++ λεπτα τελικα με δικη της επιμονη, με ζορι καταφερα να χυσω και την δευτερη φορα οπου εγω εκανα μπανιο την πληρωσα και ειπαμε αντιο.
Καλη περιπτωση με τα θετικα της αλλα και τις αδυναμιες της που εχουν ηδη πει και οι υπολοιποι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
21 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
198
Πόντοι:
676
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Νοεμβρίου, 2014
"Μετα απο λιγα δευτερολεπτα μου εδωσε ενα δυνατο σκαμπιλι στον πισινο. Για μενα αυτο ηταν σημαδι να χαλαρωσω"

κατι μου λεει ότι ερμηνευσες λαθος τα σημαδια αδερφε !Κουλ
09 Νοεμβρίου, 2014
Πιθανον οντως να ερμηνευσα λαθος την κινηση της. Απλα επειδη ηταν η πρωτη φορα που την εβλεπα, ημουν πιο προσεχτικος.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2