Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 18 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Συνάντηση ένα μήνα πριν με τα κορίτσια αλλά λόγω βλάβης(γκαντεμιάς)του υπολογιστή μου τώρα κατάφερα να μπω να γράψω κριτική γιατί ήταν μια απο τις πιο απίθανες ώρες της my sexlife!!!Βασικά για την Ίρις ξεκίνησα αλλά μου πρότεινε η ίδια να φέρει και την φίλη της και βγαίνει πιο φθηνά στα 170!Στην αρχή κόλλησα γιατί δεν είχα και την καλύτερη εμπειρία με την φίλη της κάποιες μέρες πιο πριν αλλά μετά λέω δεν γαμιέται...είχα χρόνια να κάνω duo κ είπα να το δοκιμάσω!ευτυχώς!!!σκάνε μύτη σπίτι μου στην ώρα τους περνάνε στο σαλόνι,2-3 κουβεντούλες και αμέσως ντουζάκι τα κορίτσια!εγώ να σας πω την αλήθεια είχα ανάψει απο την ώρα του τηλεφώνου στην ιδέα του duo!!!βγαίνουν απο το μπάνιο με ζαρντιέρες και έρχονται στο κρεββάτι να με συναντήσουν!αρχίζει ένας τρελλός γλωσσοφιλοπόλεμος που δεν προλάβαινα να φιλάω!η Ιρις κατέβηκε προς τα κάτω στο εργαλείο ενώ η φίλη της έμεινε στο πανω κεφάλι!μετά απο λίγο κατέβηκε και εκείνη στο κάτω κεφάλι κα δεν με έλιωσνα με την πιπα τους....εναλλακτικα κια ταυτόχρονα!!!παράλληλα ανταλλάσανε και μεταξυ τους φιλιά και με κανανε περίσσοτερο turbo!!!φόρεμα προφυλακτικού και εκεί άρχισε το πανηγύρι!!!σεξ σε όλες τις στάσεις και με τις 2...συνέχεια αλλαζα προφυλακτικο για κάθε τρύπα που έμπαινα...και τις δοκίμασα και τις 4,πιστέψτε με!!!η ώρα της οπλοκλήρωσης ήρθε και το γευτηκαν και οι 2 το υγρό πυρ!ντουζάκι,χαλάρωμα λίγο στο κρεββάτι και ξεκίνημα δεύτερου γύρου με το ίδιο σενάριο και με τρελλή κάυλα και απο τις 2 τους!στον δευτερο γύρο ειχε και strap on απο την Ιρις που δοκίμασε την τρυπούλα της φίλης της την ώρα που με πίπωνε!!!η φίλη της ευτυχώς δεν είχε καμία σ΄χεση με την κοπέλα που συνάντησα πριν καιρό μόνη της!ήταν λόγω duo με την Ιρις ήταν λόγω περισσότερης εμπειρίας με τον καιρό....δεν ξέρω κ δεν με νοιάζει!σημασία έχει πως πέρασα μια απίστευτη ώρα sex το οποίο είχα ανάγκη για να ξεχάσω-για λίγο-την μόλις 2 ημερών απόλυση μου απο την εργασία μου!!!!στην πρωτη ευκαιρία εννοείται πως θα ξαναδοκιμάσω duo τα συγκεκριμένα κορίτσια!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 03, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
djnet71
Ανώτερος
Εγγραφή:
14 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
576
Πόντοι:
6.055
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2014
Προσπαθώ μήνες να βρω το τηλ της ιρις και δεν μπορώ πουθενά. Τι μαιλ, τι mamba τίποτα. Αν θέλεις στείλε το σε pm. Δεν πρόκειται να το δώσω αλλου. Thanks.
08 Νοεμβρίου, 2014
Η αλλη κοπέλα ποία ήταν?
09 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η Άντζελα...μια φίλη της
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3