Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 262477
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αννούλα μας γλυκιά.
Ξεκινάω έτσι γιατί πράγματι η Αννούλα είναι μια πολύ γλυκιά Ελληνίδα, νέα, σωματικά όπως οι φωτογραφίες που είναι δικές της και στο πρόσωπο όμορφη.

Δεν είναι φτασμένο cg ακόμη αλλά έχει τα φόντα να γίνει. Αυτή τη στιγμή μοιάζει περισσότερο με την όμορφη γκόμενα που χτύπησες σε κάποιο μπαράκι.

Είμασταν φίλοι αρκετό καιρό στο φατσοβιβλίο και είχα και το τηλέφωνό της από εκεί. Δεν έχει ακόμη προσαρμοστεί στις απαιτήσεις του σάιτ και με τη διαχείρηση των ραντεβού, αλλά θα το βρει. Ακριβώς όπως την περιέγραψαν και οι δύο φίλοι στις κριτικές που προηγήθηκαν, αθώα ακόμη όπως είπε ο Alpula και λίγο πρόβλημα η ενασχόληση με το κινητό όπως είπε ο Στέλιος. Αν πας με διάθεση και γενικά γουστάρεις μια πιο ερασιτεχνική συμπεριφορά θα περάσεις καλά, αν πας με διάθεση να συναντήσεις ένα cg που θα σε ξεζουμίσει από μόνο του, άστο για αργότερα.

Εμένα προσωπικά που γνώριζα από πριν τι θα συναντήσω και πήγα με την ανάλογη διάθεση, το κορίτσι με ξεζούμισε δύο φορές εύκολα.

Στον αγώνα τώρα ξεκινάω με το μεγάλο μείον ότι δεν φιλάει στο στόμα. Ξέρω πολλοί (όπως και ο γράφων) το θεωρείτε must και έτσι είναι. Ελπίζω να το διορθώσει.
Η πίπα της αρκετά καλή με περιποίηση της γύρω περιοχής αλλά σε προσπάθειες για δυνατό deep throat με πιάσιμο του κεφαλιού από μέρους μου, πνίγηκε δύο φορές. Να σκεφτείτε όμως ότι μου ζήτησε συγνώμη.Έρωτας
Στάσεις ότι θέλετε και όποια θέλετε. Εγώ δοκίμασα αρκετές στους δύο γύρους του αγώνα. Είναι και αδύνατη (μοντελέ) και μπορείς να την κάνεις ότι θες. Πούπουλο στα σηκώματα και παρά το καλοσχηματισμένο, καθαρό, ΣΤΕΝΟ, μουνάκι αντέχει στο σφυροκόπημα. Κραυγούλες όμορφες και ελαφρά δαγκωματάκια από μέρους της, ωραίο κουλούριασμα των ποδιών στο σώμα σου στο ιεραποστολικό με ελαφρύ χώσιμο των νυχιών στα κωλομέρια άκρως καυλωτικά και φτιάχνουν ένα κλίμα πάθους. Εκσπερμάτωση μου είπε όπου θες, αλλά δεν διαπίστωσα αν εννοούσε και cim, cif Κεφάλι σε τοίχο! γιατί λόγω καύλας δεν πρόλαβα να κάνω την ανάλογη προετοιμασία και την πρώτη φορά της γέμισα την πλάτη και τα κωλομέρια μετά από doggy και τη δεύτερη το ανάλογο από μπροστά σε όλο το σώμα.

Σε γενικές γραμμές πέρασα όμορφα με μια πικρία ότι δε φίλησα αυτό το όμορφο στοματάκι με τα όμορφα δοντάκια.
Της το έγραψα και στο φατσοβιβλίο που συνεχίζουμε να μιλάμε σα φιλαράκια Γλώσσα και μου υποσχέθηκε ότι θα το κάνει την επόμενη φορά. Χαχαχαχαχ είδωμεν.

Καλημέρα σε όλους και ελπίζω να σας κατατόπισα.

Καλημέρα και στην Αννούλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
NICK TRIVE
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
53
Likes:
9.254
Πόντοι:
25.786
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, PSAXTIRI, wired77 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Νοεμβρίου, 2014
Εύγε, κύριε!
Πότε έρχεται η νέα καραβιά με εργαζόμενες ή υπάρχουν ακόμη διαθέσιμοι στόχοι;
05 Νοεμβρίου, 2014
ΝΕΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΗ σαν την Ιζαμπέλ στην ομώνυμη ταινία του Φρανσουά Οζόν, μόνο που αυτή ήταν Γαλλίδα!
05 Νοεμβρίου, 2014
φωτο? Χμμμ;
05 Νοεμβρίου, 2014
Ωραίος ρε Αδερφέ !!
NT
nikos trivve
05 Νοεμβρίου, 2014
Ωραία γκόμενα δείχνει,επάνω έρχεται??Χαμόγελο
06 Νοεμβρίου, 2014
Όχι φίλε μου πάνω δε νομίζω να έρχεται.
08 Νοεμβρίου, 2014
Σίγουρα Ελληνίδα Nick???Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
09 Νοεμβρίου, 2014
καλησπερα
πως τη βρισκουμε στο facebook?
ευχαριστω
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8