Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 8 10
Call-Girls 19537
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα μάγκες .... Να συνεχίσω με την sabby τις κριτικές των ανεξάρτητων Cg's ..καταρχήν όσον αφορά την επικοινωνία η συνάντηση έκλεισε σχετικά εύκολα μετα απο SMS , όντως η κοπέλα μου έστειλε μετα απο pm το τηλ. Της χωρίς να ζητήσει εκκαθαριστικό απλά την ηλικία μου Χαμόγελο, .... Η συνάντηση έγινε σε γνωστό ξενοδοχειο στις τζιτζιφιες πριν απο καμία βδομάδα περίπου .. Για πληροφόρηση την βολεύει στο μεταξουργειο ένα hoteli όπως μου είπε καλύτερα αλλά Οκ ήρθε just στην ώρα της ... Ανοίγω πόρτα βλέπω ένα καυλόγκαζο στο ύψος μου με στενό μαυρο ταγερ ωραίο τακούνι 10ρι το Βυζι να υποφέρει απο το σφίξιμο και το μαλλί πιάσμενο .... Ειναι απο αυτές που τις βλέπεις και λες ......είσαι για πολλα Κατσικογάμης μωρο μου .... Λιγο σοσιαλ αψογα ελληνικα , τσιγάρο και απο τους δυο και μετα μπανακι... Όντως το σώμα της ειναι σφιχτό έχει κάποια κιλά παραπάνω αλλά χωρίς ψεγάδι χαλάρωσης ... Αλλωστε ειναι και 25 κατα δήλωση της ... Το Βυζι φυσικοτατο ούτε μεγάλο ούτε μικρό.... Ολα μα ολα ολα τα λεφτά ειναι το βλέμμα της ειναι το πουτανιαρικο και προστυχο που όταν τον έχει στο στόμα και σε κοιτάει τρελαινεσαι ... Και θα μπορούσα να βάλω και στοίχημα ότι ειναι Ρουμανα και οχι Ουκρανεζα .... Οσοι έχουν έμπειρια απο ρουμανεσ και την έχουν δει νομιζω θα με επιβεβαιώσουν ... Τέλος πάντων στα του αγώνα , τα θέλει ολα και δεν λέει οχι σε κατι σε στάσεις σε σφυροπημα σε ρυθμό σε χρονο που αφιερωνει σε πιπα κλπ... Το γουστάρει να γαμιεται και το δείχνει στον αγώνα ....και οι δυο γύροι κύλησαν στο ίδιο τέμπο δηλ. Με την sabby να τα δίνει ολα και εγω να απολαμβάνω.....overall στα 100 τα δουλεύει πολυ καλα , απλά εγω θα περίμενα κατι πιο μοντελε σε εμφάνιση .... Θα την ξανά έβλεπα ίσως με Αλίκη που κάνει duo ... Ειναι διαφορετικές περιπτώσεις και πιστεύω μπορεί να αξίζει .... Καλα γαμησια σε όλους ... Α και ο δράκος στον κωλο πολυ καλός Χαμόγελο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
xoxoxo123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
2.449
Πόντοι:
746
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Οκτωβρίου, 2014
ο δράκος φαίνεται δυνατός, ακούραστος, ετοιμοπόλεμος, και με φωτιές
10 Οκτωβρίου, 2014
Θα γράψω εγώ για το ντούο μεΑλίκη. Όλα τα λεφτά μάγκες. Κατσικογάμης
10 Οκτωβρίου, 2014
Και μη βάζετε στοιχηματα για την καταγωγη καμμιας κοπελας. Υπάρχουν χωρες και χωρες.........Σπασίκλας
S
Sc0rpi0s
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3