Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 52 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχω συναντηθεί ΠΟΛΛΕΣ φορές με την Αναστασία οπότε δεν μπορώ να είμαι αντικειμενικός διότι μου αρέσει πάρα πολύ. Τη θεωρώ την πιο τίμια επιλογή στα 50 ευρώ και νομίζω ότι σε όποιους αρέσουν τα milf πρέπει να κάνουν μία συνάντηση μαζί της. Έχει τρομερή ρώγα και απίθανο κώλο…δηλαδή μιλάμε για εκπληκτικό κώλο αν σκεφτεί κανείς ότι είναι 51. Στα του σεξ κάνει ότι ζητήσεις πλην anal και επειδή τελειώνει σχετικά εύκολα συμπεριφέρεται πραγματικά σαν να πηδάς κάποια που γνωρίζεις καιρό και έχεις τρομερή οικειότητα. Πεντακάθαρη και σεξ με προφυλακτικό πάντα…

Ο λόγος που γράφω την κριτική είναι μία απάντηση – ενημέρωση ότι η Αναστασία είναι εδώ , μία χαρά στην υγεία της και αυτά που γράφτηκαν στο προφίλ της είναι αποτέλεσμα απόλυτης κακοήθειας κάποιων, οι οποίοι δρουν και μέσα στο site.

Σύντομα, όπως μου είπε χθες που συναντηθήκαμε, θα έχει νέο λογαριασμό στο FB σε μία προσπάθεια να ανακτήσει την χαμένη της πελατεία.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
4
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2014
Το καταλάβαμε οτι είναι εδώ δεν είναι ανάγκη να κάνεις και κακά. Και ο Καραγκούνης εδώ είναι αλλά δεν τον θέλει κανείς πλεον. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
20 Σεπτεμβρίου, 2014
"αυτά που γράφτηκαν στο προφίλ της είναι αποτέλεσμα απόλυτης κακοήθειας κάποιων, οι οποίοι δρουν και μέσα στο site.
"
κοντρες, μοιρασμα πιτας ή τιποτε αλλο ?

η επικοινωνια μαζι της με τηλ ή μεσω ΦΒ ?
20 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

προσεχε το φαρμακι που σταζεις μην σου λερωσει την φουστα
22 Σεπτεμβρίου, 2014
κάνει καλό σεξ,ειναι ευγενική,επικοινωνιακή αλλά κατα την ταπεινη γνώμη ειναι 55ρα.......
κάτι για 51 ,50 ξεχαστετο...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4