Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ομολογω οτι δεν ειναι πρωτη επιλογη μου το συγκεκριμενο γραφειο αλλα παντα ειναι ενα σιγουρακι οτι τουλαχιστον θα γαμησω αξιοπρεπως ακομα και αν σκασει μυτη καμια πατημενη 50αρα...
Να πω την αληθεια το ιδιο περιμενα να παθω και με την ΒΙκτωρια μιας και το ρετους στος φωτο της ειναι εμφανες και στο στοιχημα θα το επαιζα αποδοση 1,15 να σκασει καλο μουνι...βλεπεις η κυρα Ιζαμπελλα με εχει τρομαξει με το facebook που εχει κατι natural photos που την δειχνουν μουναρα ενω ρεαλιστικα δεν ειναι πια , μπορει να ηταν καποτε δε λεω ....

Αυτο που ειναι σιγουρο ομως στο συγκεκριμενο γραφειο ειναι οτι το service θα το παρεις, και επιπλεον για τους κατοικουντες νοτια η συναντηση γινεται γρηγορα...

Ετσι λοιπον απλωθηκα και περιμενα αφου ειχα φαει δυο ακυρα απανωτα απο γνωστη ανεξαρτητη την μια λεει καθυστερησε στο κομμωτηριο την επομενη της πηρε η τροχαια το αμαξι ...(που τις βρισκουν αληθεια αυτες τις ηλιθιες δικαιολογιες γαρνιρισμενες παντα με το sweet baby please apologize και τριχες κατσαρες)

Anyway χτυπησε καποια στιγμη η πορτα και βλεπω ενα καλλιγραμο γλυκο μελαχροινο κορ´ιτσι που καμια σχεση δεν εχει με τις φωτογραφιες που δειχνουν ενα ρετουσαρισμενο σκυλο κοντα στα 40...
Η κοπελα ειναι 30 αρα με ωραιο juicy κορμι ( το juicy μου το μαθε μια γκομενα) βυζο ομορφο 3αρι ,ωραιο σηκωμενο κωλο γυρω στο 1,68 υψος και προθυμη ...
Ορμαει ,παιρνει πρωτοβουλιες και δεχεται αβασανιστα δαχτυλα και γλωσσοφιλα χωρις μα και μου και εξτρα και κοντρα εξτρα...
Πιπα αξιοπρεπης ( δεν τρελαθηκα κιολας αλλα τον ρουφαγε μεχρι την μεση χωρις να κοιταει δεξια και αριστερα ακομα και στο 69 που ειχε την δυνατοτητα)
Δουλεταυρου Πολωνη ευκαμπτη με μεγαλη γκαμα στασεων και κραυγων ...φαινεται πως η γκομενα το κανει για να χυνει και αυτο απο μονο του αρκει για να ανεβασει την λιμπιντο ...
Εν κατακλειδι με 140 παιρνεις ενα με απ´ολα και τρως οσο θες και φχαριστιεσαι χωρις κομπιουτερακι να προσθετεις 20ρικα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
NITRO
Τιμημένος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
161
Likes:
5.815
Πόντοι:
37.127
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros, antisthenis, ZeroTolerance

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Σεπτεμβρίου, 2014
Εύγε.. τώρα με έψησες 100% να δοκιμάσω... Μεγάλο χαμόγελοΚουλ
19 Σεπτεμβρίου, 2014
τα ειχα πει εγω...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2