Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 170 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα,
είπα να δώσω κι εγώ την εμπειρία μου με την Κατερίνα, που δυστυχώς δεν διαφέρει και πολύ από τους πιο κάτω συνγαμήκουλες. Η ημερομηνία είναι ενδεικτική, κάπου στο Μάιο έγινε η συνάντηση, σε ξενοδοχείο των βορείων προαστείων, με ομολογουμένως εύκολη και γρήγορη συνεννόηση και με ακρίβεια στην ώρα. Πρόκειται για πιπίνι ουσιαστικά, με αρκετά καλό σώμα και μέτριο πρόσωπο με γωνίες που δεν μου άρεσαν προσωπικά. Η εμφάνισή της ήταν τελείως χύμα, με σορτσάκι, μπλουζάκι και σαγιονάρες, κάτι που δεν μου έκανε καλή εντύπωση, αλλά ήμουν έτοιμος να το παραβλέψω αν τα υπόλοιπα πήγαιναν καλά. Αυτό όμως που δεν μπορούσα να παραβλέψω ήταν το εντελώς ντεκαυλέ στυλάκι της. Μιλάμε για ένα στυλάκι "του δρόμου" πείτε το, "νταλικιέρικο" πείτε το, "μαγκιά κλανιά" πείτε το, το ίδιο κάνει. Τέλοσπάντων, το ζουμί είναι ότι δεν μου προκαλούσε σχεδόν καμία διάθεση να τη γαμήσω. Μεγάλο αρνητικό επίσης ήταν η διάθεσή της να φάει χρόνο, με αδιάφορο μπλα μπλα, με ιστορίες για μπάτσους και άλλες τέτοιες μαλακίες που μου προξενούσαν επίσης αρνητική διάθεση.
Τέλοσπάντων δυστυχώς οι καύλες μου ήταν μεγάλες και άρχισα το ματς με τα πολλά μετά από κανα τέταρτο-εικοσάλεπτο (μαζί με το ντους τα μπλα μπλα και τα τσιγάρα-είναι θεριακλού). Η πίπα ήταν παντελώς αδιάφορη και χωρίς περιποιήσεις, όπως γενικά και η όλη στάση της στο κρεβάτι. Παρόλα αυτά και το καυλί θέριεψε και το σφυροκόπημα άρχισε και οι στάσεις άλλαξαν με ποικιλία και χωρίς δυσανασχέτιση από μέρους της. Τα φλόκια τα έφαγε στους βύζους αν θυμάμαι καλά, οι οποίοι παρεπιπτόντως δεν μου άρεσαν ιδιαίτερα σαν κατασκευή. Στο μπάνιο έφυγε σφαίρα και επέστρεψε με σκοπό να καπνίσει το άλλο μισό πακέτο που είχε αφήσει από πριν και συνεχίζοντας τις ίδιες εκνευριστικές μαλακίες που έλεγε. Σε κάποια φάση θέλησε εντελώς άγαρμπα και αγχωτικά να με ξεκινήσει για δεύτερο γύρο, αλλά τα χοντρά είχανε φύγει και το αίμα είχε επιστρέψει κάπως στο πάνω κεφάλι και δεν έλεγε να ξανακυλίσει προς τα κάτω, αφού η θηλυκότητα απέναντί μου ήταν υπό το μηδέν. Για να μην τα πολυλογώ, την έστειλα να πάει στο καλό και άφησα την εμπειρία αυτή να μπει στα κιτάπια της λήθης. Εννοείται ότι δεν την ξαναπαίρνω και ούτε και τη συνιστώ, εκτός από αυτούς που γουστάρουν τραβέλια ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο Οι συναγωνιστές lakis mamoulakis και NITRO με βρίσκουν σύμφωνο σε γενικές γραμμές. Αυτά τα ολίγα. Καλά γαμήσ(ι)α κουμπάροι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
antifa
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
374
Πόντοι:
2.272
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Άμα δεν έχει θηλυκότητα και όρεξη η κοπελιά άστα να πάνε....
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Τραβέλια??? υπονοείς κάτι ????
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοει οτι η συμπεριφορα της παραπεμπει σε νταλικιερη..
08 Σεπτεμβρίου, 2014
Κρίμα το κορμί ρε γαμώτο....Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4