Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 85 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Η ιστορία έχει ως εξής:
Το ραντεβού κανονίστηκε από την προ-προηγούμενη ημέρα με τόπο συνάντησης γνωστό παραλιακό ξενοδοχείο. Φτάνω περίπου 20 λεπτά νωρίτερα για τον απαραίτητο καλλωπισμό. Με το που μπαίνω στο δωμάτιο (επιτέλους ένα δωμάτιο με ντουζιέρα κλειστή, σφραγισμένες πετσέτες, σφραγισμένες παντόφλες) στέλνω το σχετικό sms με τον αριθμό του δωματίου και ξεκινάω τα απαραίτητα. Αφού έκανα το μπανάκι μου αράζω στο κρεβάτι και αναμένω την άφιξη της.
Στην προκαθορισμένη ώρα χτυπάει η πόρτα και εμφανίζεται μια ομολογουμένως όμορφη κοπέλα με ένα αέρινο φορεματάκι λίγο αμήχανη. Φιλάκι για το καλώς ήρθατε και πέρασμα στα ενδότερα. Κάθεται στο κρεβάτι και ανάβει τσιγάρο (είδε ότι εγώ είχα καπνίσει πριν) και ανοίγει την τηλεόραση. Κουτσά στραβά προσπαθήσαμε να μιλήσουμε στα Αγγλικά και ταυτόχρονα με νοήματα κάτι κάναμε. Μετά από 5 λεπτά σηκώνεται και βγάζει το φορεματάκι αποκαλύπτοντας ένα όμορφο κορμάκι με στητά βυζάκια (2,5 μεγέθους, που δύσκολα όμως ανταποκρίνονται οι ρώγες)και ένα μικροσκοπικό στριγκάκι.
Ξεκινάμε με φιλάκια και αρχίζω ένα γλύψιμο παντού που δείχνει ότι το απολαμβάνει....ΜαλακίαΜαλακία
ενώ σηκώνοντας τα μάτια μου την βλέπω να παρακολουθεί τηλεόραση. Την βάζω με πλάτη στην τηλεόραση και ξεκινάει μία πίπα αργή απολαυστική χωρίς χέρια και με αρκετό σάλιο. Πέρασμα σκουφί και καβαλάει επάνω μου κάνοντας ωραίες κινήσεις που παραλίγο να μου φύγουν στο 10λεπτο. Στάση στα 4 (όμορφο πίσω σύστημα) και χαστούκια δυνατά στα κωλομάγουλα που έδειχνε ότι τα γούσταρε. Αντεξα κάνα δεκάλεπτο έτσι όπου την σηκώνω για να τα πάρει στο στόμα. Προσπάθησε να το αποφύγει αλλά τελικά τα σκάγια έφυγαν στο στόμα στην μούρη στο στήθος στο στρώμα... της κακομοίρας.Σηκώνεται πάει στο μπάνιο μπαίνει στην ντουζιέρα, και ακούω μια στριγκλιά που λέω "τί έγινε τώρα ρε πούστη μου?" Το αποτέλεσμα ήταν ότι μπήκε στην ντουζιέρα, άνοιξε την βρύση, (εγώ την είχα αφήσει στην θέση όπου το νερό τρέχει από ψηλά) και τρώει το μπουγέλο από ψηλά.Μάλλον ενοχλήθηκε που της χάλασε το χτένισμα Γαμήσου Πάω εγώ για ντουζάκι και αισθάνομαι ότι κάτι έχω πατήσει. Σηκώνω το πόδι μου και βλέπω ένα μικρό στρασάκι που τελικά είχε ξεκολλήσει από το ένα της νύχι. Της το δίνω και μου λέει " αααα big problem" Σωωωωώπα της λέω. Τέλος πάντων.
Τσιγαράκι ξανά και ζάπινγκ στην τηλεόραση. Εκεί δεν αντέχω, την κλείνω την t.v. και την βάζω για πιπούλα. Εκεί που ανεβοκατεβαίνει κάνα 10λεπτο όμορφα, της πιάνω τον κότσο από τα μαλλιά, και πετάγεται επάνω λες και της πάτησα τον κάλο. "This not joke" μου λέει σε άπταιστα Αγγλικά, και σηκώνεται και φοράει το στριγκάκι της. "What are you doing baby?" της λέω (i speak England very best) και μου λέει το θεικό "i do no joke. i leave"
O.k. λέω παίρνω το πορτοφόλι μου, βγάζω 50 ευρώ και της λέω bye bye. Ετσι λοιπόν έληξε η συνεδρία.
Δεν μπορώ να πω πως μου βγήκε σε κακό. 40 λεπτά πηδήματος με μια όμορφη σε γενικές γραμμές κοπελίτσα, με ένα δυνατό τελείωμα και ένα τσιμπούκι που έμεινε στην μέση με 50 ευρώ +23 ευρώ το δωμάτιο μια χαρά ήταν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
50€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
dinovr6
Μέλος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2014
μαλιστα...
28 Αυγούστου, 2014
Την ξενερωσες μάγκα..τον κότσο γιατί τον έπιασες..όπως σε ´εχει από κάτω στην καβάλα θα σ άρεσε να σε πιάσει απ τ αυτιά;Μεγάλο χαμόγελο
28 Αυγούστου, 2014
Αδερφε.........εκανες μεγαλη μαλακια που την πληρωσες..........επρεπε να τη διωξεις με τις κλωτσιες......αυτα τα κακομαθημενα πουτανοκαριολακια......μονο με φαπες καταλαβαινουν πως πρεπει να συμπεριφερονται ........και πως αν δεν μπορουν να κανουν αυτη τη δουλεια.......να πανε να γινουν σερβιτορες........λαθος σου μεγαλο...........
28 Αυγούστου, 2014
Επιτέλους και ένας να βάλει και μιά διαφορετική κρητική.Συμφωνω για την τηελόραση,εγω την έγλυφα και εκέινη το μάτι της εκεί.ασε που ενω μου είπε οτι τα παίρνει στο στόμα,στις πρώτες σταγόνες τραβήχτικε.το κορυφαίο,με το που λεω δεν για δεύτερο γύρο,στο μισάωρο ντύθηκε κι έφυγε.δεν κατάλαβα για μία ώρα δεν πληρώνεται???μαλακία μου που δεν έδωσα κι εγώ 50 και να την στείλω....
28 Αυγούστου, 2014
Εχει καινουργια exte βρε το κοριτσι και εβαλε κ στρασακι στο νυχι και πας εσυ την μπουγελωνεις της φευγει το στρας και παραλιγο και η καουκα... Ααα ολα και ολα και εγω θα ´εφευγα
28 Αυγούστου, 2014
Είναι αυτό που λένε....μας πιάσανε κότσους. Μάλλον το χες δει σε καμιά τσόντα και είπες να το αντιγράψεις αλλά δεν σου κατσε. Χμμμ;ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο
28 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ε ρε παιδιά δεν είναι και το πιο ασυνήθιστο να πιάνεις την κοπέλα από τα μαλλία πάνω στην καύλα της πίπας! Ήταν υπερβολική η αντίδρασή της και αντιεπαγγελματική κατ' εμέ. Κερδισμένος ο φίλος που τη χάρηκε με 50 ευρουδάκια
29 Αυγούστου, 2014
Το "τί έγινε τώρα ρε πούστη μου?" το είπε στα Ελληνικά;
Όσο για το άλλο, καλά ξηγήθηκες. Κάθεται και της πιάνουν τον κώλο (και όχι μόνο), στον κότσο στράβωσε;
Αν είχε θέμα, ας το έλεγε απο την αρχή
29 Αυγούστου, 2014
Συναγωνιστη σαφεστα και τα call girls ειναι ανθρωποι και αντιπετωπιζουν οπως ολοι μας προβληματα πασης φυσεως....αλλα...εσυ εγω ο καθεναςμας οταν παει στην δουλεια του ειναι αναγκασμενος να τα ξεχνα και να αποδιδει τα μεγιστα σε αυτο που κανει διοτι πολυ απλα αν δεν το κανει θα χασει την δουλεια του. Ετσι πολυ απλα οταν λοιπον καποια κοπελα αποφασιζει οτι σημερα 29/8 θα δουλεψω πρεπει να αποδοσει τα μεγιστα...αλλιως δηλωνεις ασθενεια και καθεσαι σπιτι σου. Ενας αλλως τροπος ειναι να γραψεις λοιπον στις παροχες σου πχ. γαμιεμαι αλλα ...μην μου τραβατε τα μαλλια, μην μου πιανεται τον κολο, μην μου βαζεται δαχτυλο, δεν καταπινω, καπνιζω πολυ, βλεπω βιντεο κλιπ στην τηλεοραση, κανω ομελετα η οτιδηποτε αλλο θελει η καθεμια γαμιολα που σε 1 ωρα και αυτη σκαρτη βγαζει το 20% του μηνιαιου μισθου ενος νεοπροσληφθεντα νεου σε καποια εταιρεια. και κλεινοντας να πω οτι ακριβως επειδη η αγορα ειναι ελευθερη (και εγω δεν κρινω ουτε μπαινω στην τσεπη του καθενος ) να γραφεις ολα αυτα και ο καθενας κατα το δοκουν αποφασιζει. Ευχαριστω ..
29 Αυγούστου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με τα 50 ή χωρίς? ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2