Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση στο lacoba με Ναντια και Στεφη .Η Στεφη είναι μια ξανθιά Ρωσίδα γύρω στα 30-35 με ωραία πρόσωπο και καλό σώμα . Μπήκαν χαρούμενες με γέλια και άρχισε το ματς.Γλυψιμο παντού και απο τις δυο ,η Ναντια χώνει ένα δονητη στο Μουνί της Στεφη, τελειωμα στο στόμα και το πρόσωπο της Στεφη που τα άπλωσε παντού.Μπανακι χαλάρωση , τσιγαράκι και βου για δεύτερο γύρο με είσοδο και στις δυο και τελειωμα στο μουνι της Στεφη με τη Ναντια να με γλύφει. Τέλεια παρτουζα , απίθανη συμμετοχή και απο τις δυο φοβερή χημεία. Καλά να περνάτε .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 14, 2014
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
310
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Αυγούστου, 2014
Ναντια μωρό μου έχουμε αναδουλειές και αρχίσαμε τις μαλακίες με fake κριτικές;;;
ΣΥΜΑΖΕΥΤΕΊΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΘυμόςΘυμόςΘυμόςΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
27 Αυγούστου, 2014
Δεν ξερω αν ειναι ψευτικη η κριτικη η οχι αλλα αναδουλειες δεν εχουν με τιποτα. Ολες εχουν τους στανταρ πελατες τους που ειναι αρκετοι. Βαλε και τους αλλους....Ανετα κανουν τρια ραντεβου την μερα.
29 Αυγούστου, 2014
Ρε παιδιά, από βγαίνει το συμπέρασμα ότι είναι fake? Ψήνομαι για ένα τριο με μπόλικο λεσβιακό, και επειδή η τιμή δεν είναι κακή, θέλω να είμαι σίγουρος για τα λεφτά που θα δώσω.
03 Σεπτεμβρίου, 2014
Το ότι δηλαδή αυτός που γράφει την κριτική γράφει πρώτη φορά και έχει ένα μήνυμα δεν σου λέει τίποτα;;;
Μήπως οι τελευταίες κριτικές για τα δυο κορίτσια μοιάζουν πολύ;Κεφάλι σε τοίχο!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 33661
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4